Dobór laptopa

Witam od jakiegoś czasu planuję zakup laptopa w miarę wydajnego trafiłem na hp pavilion power 15 i tu jest moje pytanie laptop występuje z procesorami i5 i i7
Będzie on służył głównie do przeglądania internetu gier typu CS lecz jakaś obróbka zdjęć czy amatorska video też więc opłaca się brać wersję z i5 czy dopłacić do i7?

Oba będą OK, martwi mnie tylko wielkość ekranu 15,6 oraz wsadzona karta graficzna, jeżeli to pctowska to dość mocna, ale też może grzać mocno.

pOSZUKAJ O TYM,

1 polubienie

Zależy mi tylko na tym modelu wielkość mi nie przeszkadza mam jeszcze zewnętrzny monitor

A jaki budżet? Jakieś specjalne wymagania?

Budżet myślałem nad właśnie 3.5k akurat ten model w takiej kasie można dorwać stacjonarnego nie chcę zależy mi na mobilności co do wymagań szukałem czegoś wydajnego w miarę by można było zagrać w trochę bardziej wymagające gry lecz częściej wykorzystywany ma być do przeglądania internetu edycji zdjęć i jakiś montaż filmów edycja amatorska to są główne wymagania ewentualnie jeszcze jakieś projekty mogą wejść w grę

Ekran TN, ale reszta podzespołów jest niezła. Moze trochę razić jedynie 256 GB dysk SSD, ale za dopłatą 200 zł masz 256 SSD + 1000 HDD

Ew. o 100 zł przekraczając budżet masz Hyperbooka z ekranem IPS. Brak SSD, ale myślę, że Ci wystarczy, choć SSD w laptopie przy dyskach 5400, które są tam montowane to spore podniesienie komfortu użytkowania

Właściwie w tych co podałeś to to samo co w hp ale dzięki wielkie za pomoc już wszystko wiem

Najwydajniejszy w tej cenie
Hyperbook N85 i7-7700HQ/8GB/1TB GTX1050Ti
Matryca FULL HD IPS całkiem niezłej jakości jak na kadłubek, stabilna praca nawet pod obciążeniem, wygodna klawiatura podświetlana (RGB), łatwy dostęp do podzespołów, bogaty zestaw złączy, wymienny akumulator bez integracje w obudowę dzisiaj to rzadkość. Jest to Polski kadłubek na bazie Clevo. Najlepsza wydajność w tej cenie.

Opcja z systemem
Acer Nitro 5 i5-7300HQ/8GB/1000/Win10 GTX1050Ti

Dobra dzięki wszystkim
Biorę tego hp z i5 bo nie ma sensu do i7 dopłacać