Dobór nowej baterii do laptopa


(Kosjola49) #1

Hey, potrzebuję zakupić nową baterię do mojego laptopa Toshiba L750-1L9. Znalazłam na Allergo http://allegro.pl/bateria-laptop-toshiba-satellite-l750-1l8-l750-1l9-i5550454826.html

 

Ale jedna rzecz zwróciła moją uwagę . Być może to jest niemądre, ale chcę być pewna, czy to jest coś ważnego.

Ta na allegro ma paramerty pasujące do mojej baterii  (48 Wh, 10,8V)

 

Ale czy ktoś może mi powiedzieć czy ta maleńka rzecz ma znaczenie?

Moja bateria https://imagizer.imageshack.us/v2/379x361q90/538/gEhZ85.jpg

Ta na allegro https://imagizer.imageshack.us/v2/227x166q90/537/oRAYkN.jpg

 

Bardzo proszę o pomoc.


(hindus) #2

Skoro zamiennik jest dedykowany do tego laptopa, to musi pasować. Ale jeśli masz dalej wątpliwości, wyślij zdjęcie sprzedawcy i dopytaj się go bezpośrednio.


(Kosjola49) #3

wyszukałam wszystkie pasujące baterie do mojego modelu, mają to samo. Nie wiem nawet jak to się nazywa.


(Kosjola49) #4

Czy ja mogę liczyć na jakąś pomoc w tej sprawie? Czy ta maleńka rzecz ma jakieś ważne znaczenie?


(hokisho) #5

Zapytaj się sprzedawcy, wyślij mu te zdjęcie lub sprawdź sam jeśli wyjąłeś baterię, wytnij kawałek grubszego papieru czy wejdzie w te wycięcie (tak chyba najprościej


(Kosjola49) #6

Napisałam, prosił o podanie modelu, i odpisał, że ta maleńka rzecz nie jest istotna. Dobrze, ale do całkowitej pewności, chciałabym znać wasze zdanie.

Bardzo was proszę.


(hindus) #7

Podejrzewam, że nikt nie ma całkowitej pewności i nikt nie weźmie na siebie odpowiedzialności za stuprocentowe potwierdzenie. Moim zdaniem niepotrzebnie panikujesz :wink: Skoro sprzedawca mówi, że będzie pasować - to znaczy, że będzie albo on sprzedał Ci towar niezgodny z umową i będziesz mogła odzyskać pieniądze, więc też nic nie ryzykujesz.


(Kosjola49) #8

Dziękuję. Ja chcę być tylko spokojna. Nie wiem jak zaareguje komputer, kiedy włożę baterię z takim cynglem jak na zdjęciu. Nie znam się na takich kwestiach. Mam na razie jeden komputer i dlatego.


(ADR1991) #9

Przecież to tylko kawałek plastiku. Najwyżej będzie problem z włożeniem baterii, ale można lekko spiłować i będzie wszystko ok.