Dobór pamięci ram - zakup

Siemanko :slight_smile:

Mam zamiar dokupić sobie kolejną kość ramu(512MB). Podaje screeny pamięci ram i płyty głównej:

a1aw1.th.jpga2gv2.th.jpg

Dokupić ram też firmy Nanya?

Mam też takie pytanko… Czy może lepiej będzie kupić 1GB ramu jakiejs lepszej firmy? :?

Jak dokupie sobie 512MB ramu to zauważe jakąś większą wydajność? Czy jak kupie oddzielnie 1GB ramu to zauważe różnice w wydajności niż w 2x512MB?

Dzięki :slight_smile:

Jak masz możliwość to kup Nanya 512 PC400 CL 3 i najlepsza wydajność 2x512 niż jedna kość 1GB

A jeślibym nie miał możliwości zakupu drugiej kości Nanya 512 PC400 CL 3 to co innego mi polecicie? -> 2x512MB :slight_smile:

Jak 2 X512 to takie

http://www.allegro.pl/item118815458_pat … _bcm_.html

:slight_smile:

Uważaj co kupujesz! Ja miałem 2x256 CL 3 NANYA (naklejki elixirów na kościach), kupiłem 2x512 CL 2,5 KINGSTON i nie współpracowały (komputer nie chciał się uruchmić, kombinowałem wiele razy) !!

Jeśli chcesz mieć dual t musisz mieć 2 takie same kości tzn. 2X

Jeślio nie to zastanów się nad 1 kością 1GB by za jakiś czas dokupić drugą ( RAM się nie zgubi, zwłaszcza jak chcesz za jakiś czas korzytsać z Visty ). Jeśli chcesz mieć 2X512 i nie znajdziesz 2 kości takiej jak masz to najlepszą wydajność uzyskasz jak ją sprzedaż i dokupisz 2X512 ( takie same kości ). Co do producentów to proponowałbym Goodram, Geil, Patriot lub Kingstom :D.