Dobór słuchawek

Wiem, że może temat już taki był ale z pewnością minęło już trochę czasu.

Parę razy się sparzyłem przy kupowaniu tanich “dobrych” rzeczy i nie chce więcej popełnić tego błędu.

Kupiłem na internecie słuchawki Manty mm38 ponieważ ostatnie - takie same - zepsuły mi się. Niestety okazało się że prawy głośniczek jest zepsuty bo charczy. Zwroty - gwarancje to kolejne wydawanie kasy w błoto. mm38 miały bardzo dobrą jakość dźwięku znacznie wybijającą się ponad słuchawki za tą cenę (25-35zł).

Mam naprawdę wrażliwy słuch i chcę kupić coś nowego.

Kryteria nowych słuchawek to:

  • mikrofon

  • głębokie basy i dynamika dźwięku

  • jasne i czyste wysokie tony

Cóż chcieć więcej. Proszę Was o poradę które mam kupić? Słucham muzyki i chcę mieć coś porządnego aby ucho było zadowolone :wink: W granicach do 220zł.

p.s. “te jedyne” widziałem tylko w sklepie w Chicago ale za 150$ :slight_smile:

jak do 220 zł to tylko:

http://www.ceneo.pl/1222271

i do tego mikrofon:

http://www.proline.pl/sklep.php?p=MEDIA+TECH+MT384

Czytałem na forum, że basy w tych słuchawkach nie wymiatają. W zamian jest czysty dźwięk i jasne wysokie tony. Musiał bym je przetestować osobiście… hmm… żeby w sklepach tak można było podłączyć i posłuchać… :roll:

Cena nie jest zbyt ważna dlatego o parę złotych wydatek może przekroczyć.

jak basy to tylko Koss Porta Pro i do tego mikrofon (albo samemu przerobić, wystarczy drut, mikrofon i izolacja :smiley: )

Burnago ,

miałeś słuchawki za 25-30 zl to jak założysz coś ponad 150zl to i tak uszy orgazmu dostana :stuck_out_tongue:

jaka masz dźwiękówkę?

a w Tarnowie w sklepie dla idiotów nie ma CAL żeby posłuchać?

czyżby to były Grado Prestige Series SR125i Headphones

Oj taak. Marze o tym :smiley:

Jakąś Creative ES1371.

Nie ma ;( najbliższy w Nowym Szącu albo w Krk :frowning:

Nie. Tamte miały tak jakby większą “wnękę” w nausznikach.

Założyłem je i od razu powiedziałem “biore”. Gdy spojrzałem niżej na cene (150$) powiedziałem “…o… jednak nie”, :frowning:

klopas , nie tylko basy mają być dobre ale wszystko.

no ale te kossy mają trochę mocniejsze bas niż resztę

najlepiej przeczytaj jakąś recenzję

Widzę, że są nie najnowsze i wyszły już parę lat temu na rynek. Ale zaletą jest niewysoka cena.

Jeżeli mówicie, że w sklepie dla idiotów można posłuchać i je sprawdzić to wybiorę się tam przy okazji.

wybor-sluchawek-zbior-tematow-forum-testow-internetu-t276710.html