Dobór sterownika czy słaby zasilacz?

Witam.Mam całkowicie nowiuśki PC:

Corsair 4GB XMS3 PC3-10666 1333MHz (1x4GB) - Lifetime Warranty (DDR3)

Cooler Master 500W PSU - Low Noise

ATI Radeon HD 6770 - 1 GB - (XFX) (PCI-E)

19" BenQ GL941M LED Monitor DVI/VGA 1440x900 1000:1 250cd/m2 5ms Speakers

Intel i5 2380P (4 x 3.1 GHz) 6MB

Gigabyte GA-B75M-D3V (Intel B75) - VGA

Gram w trzy gry SkyDrifft,Civilization V i Ridge Racer Unbounded.Problem polega na tym że jak gram to gra zacina takie sekundowe zatrzymania czasu albo pojawienie się czarnego tła przez jakiś czas i gra zaczyna działać ponownie.Miałem też sytuację że program przestał działać całkowicie bez żadnych dodatkowych informacji dot. błędu.Kilka razy miałem sytuację że pasek zadań mam ustawiony na użyj programu Areo Peek i nagle sam tak od siebie przestał działać tzn powracał do podstawowego koloru Windows.

Czy to wina sterownika,czy może mam za słaby zasilacz?

Dodane 05.06.2012 (Wt) 17:21

No to teraz to się narobiło :cry: odinstalowałem sterowniki karty graficznej i zainstalowałem nowsze pobrane ze strony producenta http://support.amd.com/us/gpudownload/w … sta64.aspx i teraz ,menadzer zadań nie wykrywa grafiki widzi tylko podstawowa Windows 7.Nie wiem co robić

  1. Odinstaluj w trybie awaryjnym wszystko co związane z AMD/ATI

  2. Wyczyść wszystkie pliki np. przy pomocy Drive Sweeper

  3. Zrestartuj kompa i zainstaluj sterownik raz jeszcze.

Odinstalowany i zainstalowany najnowszy i problem dalej taki sam,tyle tylko że można pograć jakieś 8-12min i zaczyna przycinać odnowa.

Nie wiem czy tak powinno być ale chłodzenie procesora nie przylega do procesora w 100% tzn jak poruszę palcem to są widoczne luzy.

Temat do zamknięcia.To było CPU,zbyt mocno się nagrzewał.