Dobra drukarka atramentowa kolorowa do 250zl

Witam wszystkich mam następujące pytanie w przyszłym roku szykuję mi się pisanie pracy magisterskiej i będe chciał zakupić właśnie drukarkę atramentową-kolorową.Zależy mi aby drukarka ta była bezawaryja, w miarę tania w eksploatacji, żeby jakość wydruku też była dobra i jej cena nie może przekraczać 250zł co mi polecicie.Słyszałem że lexmark to szajs i że najlepsze firmy drukarek to HP i CANON, proszę o opinie najlepiej użytkowników!

hp dj 3325 mialem keidys dosc dlugo ;pp jest tania i jakos nei zdazyla mi sie awaria ;pp

popieram przedmówce… po pierwsze to HP’ek a tą firmę bardzo polecam. Moi znajomi mają ten model drukarki i żaden z nich nie narzekał. Ja ci powiem ze swojej strony to… że bierz co chcesz byle HP :wink:

A ja dla odmiany proponuję Canona np Taką lub Taką

Osobiście mam poprzednika tej drugiej. Powiem tak: W tej klasie rewelacja, w tej cenie HP-ki zostają w tyle za szybkość i jakość druku. Ma i ta wyżej i ta moja niepodważalną zaletę a mianowicie 4 oddzielne tusze. Jak skończy się np. Magenta to nie musisz kupować całego wkładu pomimo dużej ilości pozostałych a tylko dokupujesz jeden. Canony mają tylko jedną wadę: tusz na głowicy lubi zasychać gdy przez dłuższy czas nie używasz drukarki(2-3 tygodnie)

Jestem zapalonym fotografem i powiem że jakość druku zdjęć jest zaskakująco doskonała przy założeniu że stosujesz papier fotograficzny min 240g

Ja mam Canona z seri IP i zgadzam sie z przedmówcą

czyli jednak tak jak myślałem w grę wchodzą HP i CANON co do CANONA IP to przed zamieszczeniem posta gadałem z kumplem co ma właśnie tą drukarkę i też bardzo sobie ja chwalił:)

Złączono Posta : 22.04.2007 (Nie) 22:36

mam tylko jescze jedno pytanie tzn. czy staczy że wydrukuję 1 stronę na te 2-3 tyg. i czy coś musi być w kolorze czy nie żeby ta głowica nie zasychała?

co sądzicie np o tej?

http://www.allegro.pl/item185019617_dru … szawa.html

Wystarczy lub ewentualnie test dysz-wówczas drukarka używa wszystkich kolorów. ta też jest dobra lecz ma tylko dwa pojemniki na tusz jeden czarny a drugi kolorowy. Jeśli częściej będziesz używał jej do druku dokumentów to OK jeśli zaczniesz zabawę z wydrukami kolorowymi lub zdjęciami w dużych ilościach to IP3000 lub IP3300 będą bardziej ekonomiczne.

rozumiem,dzięki za wyczerpującą odpowiedź pzdr!