Dobra karta graficzna do notebooka

Witam,

Przymierzam się do zakupu notebooka. Na razie mam komputer taki, jak w podpisie i chciałbym na notebooku pograć w te gry, w które grałem do tej pory. Jaka powinna być na jego pokładzie karta graficzna, która miałaby przynajmniej taką wydajność jak mój GF 7300 GT? Druga sprawa to producent. Myślałem o Toshibie - wytrzymałe notebooki robi? I na koniec sprawa chyba najważniejsza - postawić na platformę Intela czy AMD?

Platforma - Intel

Producent - Asus/Toshiba/Lenovo

GeForce 8200 (tutaj końcówki nie pamiętam, bo była jaką dziwna, ale to nie ma większego znaczenia, bo i tak wyjdzie na jedno.)

Ale głupoty gadasz… różnica między GF8200m GS a np.8600M GS jest wyraźna. A co do grafiki- w tej chwili w laptopach spotkasz głównie GF9300 i wyższe, które są lepsze niż wspomniana przez ciebie 7300GT :slight_smile: Całkiem dobrym wyborem była by też karta radeona 3470 lub radeona w wersji x2 hybrid :slight_smile:

Polecam Toshibie na intelu, intel jest wydajniejszy od AMD, kartą ATI HD 3***/4*** i minimum te 3GB RAM w zupełności wystarczy żebyś sobie pograł.

pozdrawiam.

Dzięki wielkie za sugestie.

Jest jeszcze radek 4350, w pudełku instrukcja jak ją zamontować w notebook’u, na youtube jest też filmik o tym.