Dobra klawiatura do grania za ok. 120 zł


(jakubgross) #1

Witam,

czy możecie polecić  jakąś lepszą klawiaturę do grania z około 120. Nie musi być jakaś markowa. Czy w tej cenie jest coś podświetlanego? Jeśli tak to szukałbym własnie takiej klawiatury.

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam,

jakubgross


(askow) #2

http://www.morele.net/klawiatura-genius-kb-g265-31310056101-577589/ . Szału nie ma, ale podświetlenie na prawdę przyzwoite. Trochę te głupie dolne paski dają po oczach. 


(jakubgross) #3

Okej zobaczę.


(Młody2018) #4

Ja polecam bloody 120b, kupiłem ją za 130zł około pół roku temu i jestem zadowolony, teraz jest troszkę tańsza.http://www.morele.net/klawiatura-a4-tech-bloody-b120-636475/

plusy:

5 stopni podświetlenia LED’owego  ( każdy klawisz z osobna)

silikonowe klawisze

tryb “gaming”

kabel w oplocie i ładne czerwone usb z logiem bloody :slight_smile:

ładna czcionka

solidna, nie ślizga się.

minusy:

mała podpórka dla nadgarstka, ( dla mnie w sam raz, ale kolega narzekał ) 

-swoją dostałem uszkodzona, “wyświetlacz” na dole, ma spore wybrzuszenie,plastik nie zamyka wnętrzności. (trochę żałuje, że nie odesłałem ), ale widać to tylko z dołu.


(drunkula) #5

Ja bym sugerował umieszczenie jakiegoś podświetlenia za monitorem, np lampki biurowej, a klawiaturę klasyczną, bez podświetlenia - dużo mniej męczy to oczy.


(askow) #6

Drunkula, po co to piszesz?  Ktoś Cię pyta o klawiaturę podświetlaną, a Ty proponujesz mu lampkę nocną. A “kolegę śpiewaka przeniesiemy do sekcji baletowej”.