Dobra koma tak do 200pln, Nokia, nierozsuwana

Właśnie padła mi zaraz po naprawie komórka Nokia 5610XM. . . Poszła taśma(nowa, za raz po naprawie)… szkoda kolejny raz już ją naprawiać.

Poszukuję komórki nie drogiej tak do 200 zł a w miarę dobrej, by posiadała…

Wejście na kartę miscoSD, i przede wszystkim internet… by można było zainstalować operę w wersji 7-11… net jest mi potrzebny w komie jak nigdy.

Nokia 6300 karty pamięci obsługuje i opere mini na niej miałem kiedyś, fajny niezawodny telefonik. =D>

Jeśli Operę to na słabszych telefonach lepiej instalować Mini. Poszukaj może Nokii E51.

I co jeszcze polecacie.

Nokia 5310 i była jeszcze jedna podobna, tylko że z większą pamięcią i czymś jeszcze. Tutaj masz S40, jest uboższy od S60, ale za to szybszy. Opere Mobile raczej nie wrzucisz (ma mało RAM) ale Mini pójdzie. Wyświetlacz jest czytelny, wygląd fajny, jest dość cienki, akumulator 2-3 dni (nie za długo jak na telefon blokowy, ale swoje lata już ma).

niedziela, 01 maj 2011 11:22

Ta lepsza to 5320 XM ale średnia cena wykracza poza 200PLN.

dobra jest Nokia C2-01

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Czy Samsung GT-S8300 nada się/jest dobry do przeglądania internetu? Jak w ogóle oceniacie ten telefon.

Tak, ale jego nie dostaniesz w cenie do 200 PLN chyba że okazyhnie, albo golas, albo porysowany. Poza tym to jest telefon typu slide jak XM który miałeś, więc wiesz - może być powtórka z historii.

Sprawdź jeszcze telefony LG np. Cookie. Nie jest to żadna rewelacja, ale masz duży wyświetlacz w cenie do 200zł. Popatrz na jakim systemie to stoi bo nie mam pojęcia, Opera powinna działać, GG na pewno działa.

Jeszcze raz zadam pytanie. “Czy Samsung GT-S8300 nada się/jest dobry do przeglądania internetu? Jak w ogóle oceniacie ten telefon.” nie odnosi się to to tego tematu…

A może Nokia 6303 ?

Link

Z tego samsunga chyba zrezygnuje… dobra kasa, ale felerny jest flesz przy robieniu zdjęć. Jakieś kreski z fleszem.

No zapodajcie jeszcze jakieś fajne, tanie nokie z netem i microSD.

Nie znajdziesz Nokii z szybkim netem :slight_smile:

W Samsungach można przewbierać za tą cenę np. s5260, Samsung Monte u Nokii to jedynie chyba C3 (z samym wi-fi) lub 5230 bez wi-fi ale z 3g.

Dobry też jest Sony Ericsson K800i, 3g, aparat z xenonówką, karty pamięci.

Nie masz się co sugerować fleszem, miałem 6 samsungów każdy z lampą i na żadnym nie wychodziły jakieś kreski.

I jakie jeszcze znacie tnie nokie z internetem.