Dobra Nokia Lumia do 300zł

Siema. Polecicie jakąś Nokię Lumie do 300 zł, może być z jakimś tam hakiem. W grę wchodzą używane oczywiście jak i nowe jeśli coś do tej ceny ogarnie. Moimi priorytetami są: co najmniej wyswietlacz 4", dobry aparat tył (minimum 5mp z flashem) i przód, 0 lagów ( szukam lumii bo słyszałem, że chodzą płynnie), bateria ( nie wymagam cudów, ale dobrze żeby dzień wytrzymała) 

Androidy mnie wykańczają, także czekam na propozycjęępropozycję. Dzięki.

do 300 dołóż stówkę i

http://www.x-kom.pl/p/218900-smartfon-telefon-fablet-microsoft-lumia-535-dual-sim-czarny.html

pozdrawiam

Ta 435 to odpada, 2mp… kto to kupuje

A coś używanego do tej ceny?Przypominam, 4"+, aparat minimum 5 tył i przód jak będzie i dobra w miarę bateria

Nie 435, a 535.

Z tego co widziałem na własne oczy kilka razy, 535 jest całkiem w porządku. Sam posiadam 640 :slight_smile:

Lumia 435 byłaby dobra, gdybyś nigdy nie chciał robić zdjęć (nigdy!), ale skoro to jest na liście twoich priorytetów, to ten telefon całkiem odpada.

Z 4 calami możesz mieć Lumię 532. Na Allegro są nówki za 300zł. Aparat trochę lepszy, tylko nie ma auto focusa, więc makro fotki odpadają. No i nie ma LED.

Z używanych spokojnie powinna być Lumia 820. Tylko pamiętaj, żeby kupować z polskiej dystrybucji, a nie te z wysyłką z Singapuru. Pod względem baterii, jak i aparatu lepsza byłaby Lumia 920, ale tu trudniej będzie znaleźć sensowną ofertę do 300zł, ale jest to możliwe…

moja lumia 535 miała wadę fabryczną czyli żle działający dotyk. po wizycie w serwisie jest w porządku. licz się z tym kupując 535.

Dołóż 140zł i masz taką: http://allegro.pl/microsoft-lumia-550-stan-jak-nowy-gwarancja-23mc-i5932190266.html

Specyfikacja bieda (tylko nie powtarzaj mitów, że nie potrzeba lepszej na WP) i fatalnie działający fabryczny Windows 10 beta.

Za te pieniądze można dorwać używaną Moto G drugiej generacji. 

 

 

Tak, jeszcze nie działa system 10 jak trzeba ale cierpliwości. Dwa - Trzy miesiące i powinno być okej po aktualizacjach różnego rodzaju. Chciał Lumie to podałem. 

Co do specyfikacji - To nie mit. To prawda. Moja L640 sprawuje się świetnie. L520 mojej siostry tak samo, aż miło patrzeć. Można się sprzeczać co do animacji przykrywających powolność systemu. Na W10M animacje są szybsze a w moim przypadku urządzenie chodziło tak samo szybko. 

To samo powtarzacie o Windows 10 na desktopach. Minęło pół roku od premiery.

 To prawda odnośnie samego systemu, nie aplikacji. Zwłaszcza te nie napisane przez MS potrafią się zamyślić.

Czysty Android także działa szybko, więc tutaj WP nie ma żadnej przewagi.

Może i działa szybko, może i nie. Nie mam i się nie wypowiem. Ale z tego co widziałem u społeczeństwa czysty android ma nieliczny procent. Potrafi się zacinać. Przeklinają wręcz czasem. Mam w klasie dwie osoby, przyjaciółki, jedna ma L1320 druga Galaxy s3 bodajże i tylko ta patrzy się z podziwem jak tej z WP to szybko działa a druga się z niej śmieje. Są takie telefony które się nie zacinają, to prawda. Ale nie należą do tej grupy tańszych. L520 w chwili obecnej to około 150-200zł a chodzi bosko. Na W10M różnie ludzie opowiadają, jedni, że jest podobnie z wydajnością, drudzy natomiast twierdzą, że przymula. Co do Windows 10 na pc. Coś jest nie tak? Posiadam i polecam. Zainstalowałem ten system już drugiej osobie, zamierzam też w najbliższym czasie wyposażyć w go dwa komputery jeszcze w domu. Dziś u jednej osoby mam zadanie obalić hasło na Windows. Jeśli będzie to długa walka to po prostu przeinstaluje system bo to komputer pozyskany, jeszcze nie używany. Więc danych potrzebnych nie ma. Jeśli będzie trzeba format to zainstaluję 10. W mojej szkole działają komputery z tym systemem, nie wszystkie rzecz jasna, ale jest ich około 20. Działają tak samo wydajnie jak reszta z 7. W moim przypadku poprawiła się wydajność gier. Instalowałeś chociaż u sb ten system, że tak marudzisz?

S3 ma ciężką nakładkę Samsunga. Zobacz jak działa bez niej, na czystym Androidzie.

 Ponownie - sam system. Już sporo aplikacji ze sklepu wymaga 1 GB RAM.

 Wiele rzeczy jest nie tak. Wystarczy samemu chcieć zauważyć, lub poczytać.

 

I uważasz to za zaletę, że Windows 10 praktycznie nie wnosi poprawy wydajności względem 8 i nawet 7? 

 

 Albo masz efekt czystej instalacji i nic się tak naprawdę nie poprawiło.

Oczywiście. Nawet wciąż go mam, jako czarną owcę na osobnej partycji. 

Nie instalowałem na czysto. Przecież ja bym zgłupiał z taką ilością danych do przerzucenia. Mam tylko 4GB pendrive a danych około 100GB. Prędzej bym rzucił to wszystko :stuck_out_tongue: Była to zwyczajna aktualizacja poprzez Windows Update

Tak na marginesie widziałem nową nakładkę androida na tych nowych samsungach. A5? Wygląda ładnie i chodzi tez przyzwoicie :slight_smile:

Nowy TouchWiz jest bardzo odchudzony i działa płynnie. 

I rzekłbym, że jest ładniejszy

 powiem w skrócie: 

 jeśli do 3 stówek uda ci się kupić jakąś “lepszą” Lumie (nie 435) i będzie nowa lub “prawie” nowa , to bierz i nie zastanawiaj się , 

 będziesz zadowolony , bo są to dobre fonki które się łatwo i przyjemnie używa , wiem z doświadczenia 

Za okolo 270 zł mogę polecić Linia 530 DS.

Powiadam od 4 miesięcy.

Być może specyfikacja nie powala jednak hula jak burza.

Z czystym sumieniem polecam,“przecięcie”-na bank nie doznasz:)