Dobra torba lub plecak na laptopa

Hej!

Poszukuję jakiejś dobrej torby lub plecaka na laptopa ale używałbym tego również do noszenia książek do szkoły (albo książki albo laptop, nie razem :wink: ). Maxymalne maximum to 200zł ale chciałbym się w 100zł zmieścić :slight_smile: Znalazłem coś takiego:

http://www.allegro.pl/item598635790_spo … aptop.html - to nie jest chyba torba stworzona do laptopów ale design by mi odpowiadał

No ale właśnie bardziej wolałbym jakiś plecak… Polecicie coś?

Proszę o pomoc i pozdrawiam

Ja osobiście używam plecaka firmy Bestpack. Niestety w tej chwili na allegro nie ma ;( Osobiście proponuję jednak zakup plecaka typowo do laptopa ( w dziale akcesoria allegro). W cenie 50 - 100 zeta na pewno coś znajdziesz - kolor, rozmiar to kwestia gustu. Plecaki te mają odpowiednie zabezpieczenia - pianki - czytaj w opisach aukcji ;).

Ja ze swojej strony mogę ci polecić :

http://allegro.pl/item604202693_super_plecak_na_notebook_hi_tec_odyssey.html

Plecak kupowałem jakiś czas temu za 120zł chyba.

Dość duży plecak, a pomieścić w sobie potrafi na prawdę sporo. Wygodny, pojemny itp.

Mam go już kilka miesięcy i nie widzę żeby coś się w nim “psuło”.

Też myślałem nad torbą, ale po co skoro z plecakiem jest więcej możliwości ? (książki, pierdoły, no i lapek jest w nim w miarę bezpieczny)

To na tyle

Pozdrawiam

Hmm dzięki za odpowiedź i chyba kupie plecak kumara :slight_smile: Tylko możesz mi powiedzieć czy zmieści mi się tam lapek z matrycą panoramiczną 16:10 (widescreen) 15’'4?

http://www.google.com/search?client=ope … 8&oe=utf-8