Dobranie odpowiednich sterowników po reinstalacji systemu win7 x64

Witam, 

 

 

mam problem z dobraniem odpowiednich sterowników, troszkę się tym nie zajmowałem i teraz po reinstalacji zgłupiałem… Proszę o pomoc, poniżej specyfikacja:

 

 

Windows 7 sp1 x64 Ultimate

 

Procesor AMD x4 20 (odblokowany 4ty rdzeń)

 

Radeon 5670 – zainstalowałem najnowsze sterowniki amd-catalyst-14-9-win7-win8.1-64bit-dd-ccc-whql

 

Płyta główna MSI DKA 790 GX Platinum ( tutaj mam problem )

 

strona producenta http://pl.msi.com/support/mb/DKA790GX_Platinum.html#down-driver&Win7 64

 

Na tej stronie widnieją 4 sterowniki. Realtek hd audio to wiadomo, ale pozostałe niewiele mi mówią.

 

Najbardziej interesuje mnie to:

 

AMD System Drivers for 7xx/8xx/SB7xx/SB8xx Series (except RS690, 740) – 700 mb? Co to jest? 

 

Ps: czy muszę jeszcze coś ciekawego doinstalować? (pomijając programy typu ccleaner aero itd).

 

 

 

Dziękuję i pozdrawiam 

 

 

 

System & Chipset Drivers no chyba nazwa coś mówi? instaluj jako pierwszy a potem inne (bez tego On-Board PIDE/SATA Drivers)…

 

776.44MB WOW pojechali po bandzie,  pewnie w pack`u wszystkie możliwe popierdółki, zresztą nie wiem, nie orientuję się, AMD omijam jak najszerszym łukiem, Jak nie chcesz tego ściągać to zainstaluj stery z płytki dołączonej do twojej płyty głównej.

Zainstaluj sobie takie coś ja Driver Booster i jesteś zbawiony,sam wszystko ci wyświetli i zainstaluje.Wersja w j.polskim