Dobre anime

Siema! Szukam jakiegoś dobrego anime, coś w stylu Bleach’a. Czyli ciekawa akcja, nawalanie się, coś w stylu relacji Ichigo-Rukia (jak ktoś ogląda Bleach to wie o czym mówię) chociaż niekoniecznie. Od razu mówię - badziewia typu DragonBall, Naruto czy Pokemon xD odpadają.

Może na youtube “ragnarok anime” mi się podobało zwłaszcza sezon 1wszy:)

może hellsing?

Death Note!!

Death Note’a i Ragnarok Anime, pewno obejrze, ale Hellsing jak dla mnie zbyt poważny. Troche humoru potrzeba :smiley:

Ośmieszasz się :stuck_out_tongue:

Wracając do tematu, zaczynaj od pozycji kultowych, których nieznajomość to hańba :stuck_out_tongue:

IMHO spróbuj Neon Genesis Evangelion. Drugi Bleach to nie jest, ale może ci się spodobać.

Ja znam najlepsze anime na swiecie :wink:

Dragon Ball

dragon ball tak jak naruto to najgorsza rzecz na świecie skierowana dla dzieci… obejrzałbym sobie death note ale za dużo odcinków a mam mało miejsca na dysku :wink:

Ja bym chciał żeby dużo odcinków było :frowning:

Co racja to racja, właśnie sobie przeglądałem stronkę z anime i wygrzebałem tylko 37 odcinków.

a ja mam na kompie dopiero 7 na 37 więc przez noc coś się ściągnie :wink: z wyliczeń wynika że w 21 godzin i 20 minut ukończy wszystkie :wink: transfer 30kb/s z rapidshare #-o

kupcie sobie na allegro za 2zł premium na rapidshare 24h/10gb i sciagniecie wszystkie odcinki w 10min :wink:

No a może Full Metal Alchemist ? MI się podobał xD

Warty rozważenia ten Full Metal Alchemist, bo słyszałem że też całkiem ciekawy.

A co do ściągania anime, to ostatnio się dorwałem RealityLAPSE.com, większość odcinków jest w RMVB, więc całkiem szybko się ściągają.

już sciągnięte ale strasznie ciężko dopasować napisy :wink: niektóre odcinki musiałem wywalić i ściągnąć skądś indziej :wink: brakuje mi 05, 23, 24, 33 :stuck_out_tongue:

Odcinków czy napisów ?

Jak dragon Ball może być dla dzieci mój ojciec oglądał całą serię w wieku 40 lat :stuck_out_tongue:

A moja babcia 50 letnia Pokemony :stuck_out_tongue:

NARUTO!!