Dobre, długo działające, ale tanie słuchawki

Hej. mam dość sporo problemów z kupowaniem słuchawek. Mimo kupienia wg mnie dobrych słuchawek (nie najgorszy dźwięk) to szybko się psują. Dotychczas byłam zadowolona ze słuchawek Trust Urban Revolt, ale ostatnia para wytrzymała TYLKO około miesiąca, choć miałam wcześniej identyczne słuchawki, które wytrzymały aż 6 miesięcy. Mogę dodać, że te 6 miesięcy było najdłuższym czasem działania jakichkolwiek słuchawek jakie loedykolwiek kupiłam. (Najdłużej wytrzymywały te za 20 zł z kiepskim dźwiękiem i bez regulacji głośności.)

Proszę, polećcie mi jakieś dobre słuchawki, które wytrzymały by łużej niż pół roku i nie kosztowały Bóg wie ile. Jestem w naprawdę kiepskiej sytuacji. Rodzice są wpienieni jak nigdy, a do tego może się okazać, że po 3 latach użytkowania będę musiała kupować nowy laptop :frowning: (padł tuż przed świętami) Chcę mieć chociaż porządne słuchawki.

Błagam! Pomóżcie! !!

Philips SHP1900. Mam je bodajże od ferii tamtego roku i od tamtej pory towarzyszą mi na każdym moim wypadzie i jedyna oznaka użytkowania to lekko wytarty napis PHILIPS na lewej słuchawce. W moim odczuciu grają bardzo przyjemnie, niemniej jednak lepiej będzie, jak posłuchasz je sama. Kupiłem je w MM za 50zł ;).

Generalnie jakieś firmówki.

Od pół roku używam tanich (za około 45 zł) słuchawek Logitecha (PC Headset 860) z mikrofonem i regulacją głośności i trzymają się dzielnie.

Mogę z czystym sumieniem polecić ten model.

Pozdrawiam

AdamW

Witaj,

Polecam Ci słuchawki NATEC BEAR za przysłowiowy “grosz”.

Zalety: tanie, lekkie, zamszowe nakładki na słuchawkach (w lato pot nie płynie po uszach) przewód podłączeniowy dochodzi z jednej strony w miękkim w oplocie (nie elektryzuje się), wymieniam to jako zaletę bo przewód igelitowy zawsze po pewnym czasie utwardzał się, pękał i ukręcał. Wyposażone są niezły mikrofon i dają dość dobry “odsłuch” muzyki. Posiadają też na przewodzie regulator poziomu dźwięku, co prawda nie jest on najwyższych “lotów” choć spełnia swoje zadanie.

Tanie, wytrzymałe niezłe słuchawki, mam je ponad rok i są jak nowe.

Pozdrawiam.

muszą to być słuchawki z mikrofonem i regulacją głośności? jeśli nie to standardowo polecę Sennheiser HD 201 http://www.ceneo.pl/107030 będziesz z nich zadowolona w 100%, dźwięk i jakość wykonania słuchawek są na bardzo wysokim poziomie, a jak masz troszkę więcej pieniędzy i lubisz mocniejszy bas to HD202 bądź HD205.

jakie objawy są tego padnięcia? może da rade go uratować :slight_smile:

Senki HD202 są niewygodne, jak się ma nieco większe małżowiny, natomiast HD201 mają rzeczywiście idealny stosunek ceny do jakości ;).