Dobre gierki na telefon- jak to możliwe?

Nie chcę robić reklamy, ale trudno, najwyżej zostanie to wywalone, ale dziwi mnie to: http://pl.youtube.com/watch?v=6sMVIlovy … re=related

Na tym filmie gościu gra na K800i, ja mam K770, zero różnicy, tylko cienki jest, i na filmie gra w gierkę- bardzo rozbudowana gierka 3D, dopracowana jak komputerowa- jak to możliwe na procku, który w tym telefonie jest ok. 100Mhz? I skąd legalnie można mieć taką grę?

u mnie na n-gage cls mam 104mhz i popatrz na niektóre gry na n-gage :stuck_out_tongue: chodzą normalnie :wink:

co w tym tak dziwnego? przecież textury są słabszej jakości a modele nie dopracowane za mocno bo co może wyświetlić wyświetlacz QVGA :stuck_out_tongue:

nie wiem czy to an legalu czy nie ale przeciez gosciu napisal w komentach ze na jego forum (adres jest w description filmiku) jest full wersja

Z pewnością… Że ma grafikę 3D to nic nie znaczy #-o

PS. Ooo Dawid na tym forum?

taaak, wiem że nie znaczy… ale zobacz na inne gry pod fona… jakość tekstur jest słaba… a ta gra ma chyba najlepsze! Mam duuużo gierek na fonie, ale z taką grafą 3D niemam jeszcze ani jednej :wink:

wow, w porę to odkryłeś, zobacz kiedy dołączyłem.

lol i co w tym wielkiego słabe tekstury i niska rozdzielczość. mam ta gre na swoim k770i i działa świetnie :stuck_out_tongue_winking_eye:

no cóż czego się można spodziewać po javie? Na symbianie i WM fajnie się w gierki gra.