Dobre krople do oczu dla komputerowców

(Mati Majka) #1

Cześć

(mrFreeze) #2

SuperGlue efekt murowany ;D

Tak poważnie nic nie stosuje ale Starazolin są świetne kiedyś używałem.

(lordjahu) #3

Nie ma idealnych kropel dla “komputerowców” czy raczej osób które spędzają dłuższy czas przez komputerem. Zaleca się skontaktować z lekarzem lub okulistą. Jeśli zależy Ci na czasie - udaj się do apteki i tam powinieneś uzyskać stosowne dane jaki preparat użyć. 

Ze swojej strony proponuję Ci zastanowienie się nad kupnem okularów do komputera - aż tak nie przeszkadzają i wzroku nie niszczą aż tak bardzo jak bez nich :slight_smile:

(LonngerM) #4

Ja korzystam tak naprawdę z najtańszych sztucznych łez jakie są dostępne w aptece - w celu nawilżenia. Ważne jest by jednak co godzinę zrobić sobie przerwę przynajmniej na 5 minut i popatrzyć gdzieś w dal i nie wytężać wzroku. Jeśli Twoje dolegliwości są aż tak duże, to przydałoby się przyśpieszyć wizytę.

(Bogdan_G) #5

Krople świetlika na zmęczone oczy. Sprawdzone.

Najlepiej, to kropla komputera, a litr zajęć ruchowych dla sportu, świętego spokoju i dla satysfakcji pokazania się w ulubionych miejscach, w szkole, w parku…

Żeby nie było: - Pająk z sieci porwał go i nic w nim nie zostało…

(Grabkamy) #6

Od siebie polecam te:http://www.ceneo.pl/7700989 (używałem ich jak naświetliłem się przy migomacie), świetlik też ok.

(juskin) #7

Potwierdzam, miałem podobne problemy. Po wizycie u okulisty i zakupie zerówek z potrójnym filtrem problem ze zmęczonymi oczami minął. Znana sieć okulistyczna ma cały czas fajną promocje, w sumie za względnie nie duże pieniądze mam dwie pary, jedne do pracy przy komputerze drugie do samochodu…PS: podobno patrzałki dodały mi uroku jak mawiają co niektóre koleżanki  :-D   

(Mati Majka) #8

Ok, dzięki za wszystkie propozycje :slight_smile: Poczytam sobie jeszcze o nich a jak coś to zdam się na panie w jakiejś aptece… A okulary do kompa - planuje jak najbardziej męczyć o to mojego okuliste!