Dobre słuchawki do 200zł

Szukam słuchawek do 200zł. Będę ich używał głównie do muzyki. Muszą być również bardzo wygodne. Moje obecne Creative HS-600 bardzo gniotą uszy i już po godzinie muszę robić sobie przerwę. Myślałem nad Creative Aurvana Live!, ale czytałem, że Creative nie produkuje prawdziwych słuchawek. Może polecicie coś z oferty Sennheiser-a Czy Koss-a? Nie znam tych firm i ich produktów a chciałbym kupić coś z czego będę na prawdę zadowolony.

Pozdrawiam

Creative Aurvana Live! - szczerze polecam, mam już kilka lat i jeśli kiedyś się rozlecą, to pewnie kupię takie same.

Polecam zapoznać się z tym artykułem: http://www.techfanatyk.net/polecane-slu … -muzyczne/

Artykuł ciekawy. Porównywarka do jakiej ceny jaki sprzęt też ok, ale może macie jakichś swoich faworytów w tej cenie?

Ja także posiadam ten model i chwalę na każdy możliwy sposób. Bardzo ładne (kwestia gustu) i bardzo dobrej jakości dźwięk (kwestia słuchu). :slight_smile:

Dziękuję za rady. Kupiłem te Creativy i jak na razie mogę powiedzieć, że są bardzo wygodne. Żeby opisać dźwięk, muszą się trochę “dotrzeć” :smiley: