Dobre słuchawki z mikrofonem do 60 zł

Witam. Mam zamiar kupić dobre słuchawki z mikrofonem do 60 zł. Zależy mi na dobrej jakości dźwięku jak i na wygodzie. Zastanawiam się nad tymi słuchawkami http://allegro.pl/item777113016_sluchawki_medusa_nx_sl_8781_stereo_gaming_headset.html. Jak sądzicie, są one dobre, mają jakieś wady, warto je kupić? Może ktoś ma te słuchawki w domu i może coś więcej o nich powiedzieć? A może macie jakieś lepsze propozycje co do kupna?

A co powiecie o tych: http://allegro.pl/item772086469_sluchawki_logitech_precision_pc_gaming_gw_fv.html?

Ja bym brał coś firmowego, więc w tym przypadku stawiałbym na te logitechy. Sam mam creativy i jestem baardzo zadowolony. Podobno seenheisery i steelseriesy są też dobre. :wink:

A co sądzicie o tych http://allegro.pl/item763065905_a4tech_hs_100_sluchawki_z_mikrofonem_dla_graczy.html?

Czułość 58 db - co to ma być?? :shock:

Może coś z tego:

http://www.agito.pl/sluchawki-przewodow … zAodDThhtg

Musisz tylko trochę dołożyć. W tej cenie ciężko jest znaleźć coś sensownego. Podbij do około stówki to się posypie trochę propozycji. :stuck_out_tongue:

Poczytałem sporo opinii o tych moich wybranych słuchawkach i doszedłem do wniosku, że szybko wysiadają więc te sobie chyba odpuszczę. Co do tych wyżej: są trochę za drogie, nie chcę wydawać aż tyle pieniędzy na same słuchawki.

Najbardziej mnie teraz zainteresowały te http://allegro.pl/item779246398_sluchawki_philips_shp2000_hp2000_hifi_tv_sklep.html, ale jak myślicie będą się dobrze sprawować w grach, takich jak np. CS?

Nareszcie coś porządnego. Te słuchawki akurat ludzie chwalą. Ja tam nie mam przekonania do philipsa, ale jeśli ty nie masz nic przeciwko, to jak najbardziej bierz je.

No dobra, wezmę jednak Philipsa.

Tylko teraz nie wiem czy lepiej wziąć SHP2000 czy SHP2500.

Czy poza regulacją głośności i dłuższym kablem jest jeszcze jakaś różnica? Aa i co to znaczy, że system akustyczny jest zamknięty/otwarty?

Ja bym postawił na wyższy model.

No dobra, dzięki za radę. Kupuje SHP2500 :]