Dobre słuchawki z mikrofonem do 60 zł


(Aekal4) #1

Witam. Mam zamiar kupić dobre słuchawki z mikrofonem do 60 zł. Zależy mi na dobrej jakości dźwięku jak i na wygodzie. Zastanawiam się nad tymi słuchawkami http://allegro.pl/item777113016_sluchawki_medusa_nx_sl_8781_stereo_gaming_headset.html. Jak sądzicie, są one dobre, mają jakieś wady, warto je kupić? Może ktoś ma te słuchawki w domu i może coś więcej o nich powiedzieć? A może macie jakieś lepsze propozycje co do kupna?

A co powiecie o tych: http://allegro.pl/item772086469_sluchawki_logitech_precision_pc_gaming_gw_fv.html?


(Ziomek Zemsty) #2

Ja bym brał coś firmowego, więc w tym przypadku stawiałbym na te logitechy. Sam mam creativy i jestem baardzo zadowolony. Podobno seenheisery i steelseriesy są też dobre. :wink:


(Aekal4) #3

A co sądzicie o tych http://allegro.pl/item763065905_a4tech_hs_100_sluchawki_z_mikrofonem_dla_graczy.html?


(Ziomek Zemsty) #4

Czułość 58 db - co to ma być?? :shock:

Może coś z tego:

http://www.agito.pl/sluchawki-przewodow ... zAodDThhtg

Musisz tylko trochę dołożyć. W tej cenie ciężko jest znaleźć coś sensownego. Podbij do około stówki to się posypie trochę propozycji. :stuck_out_tongue:


(Aekal4) #5

Poczytałem sporo opinii o tych moich wybranych słuchawkach i doszedłem do wniosku, że szybko wysiadają więc te sobie chyba odpuszczę. Co do tych wyżej: są trochę za drogie, nie chcę wydawać aż tyle pieniędzy na same słuchawki.

Najbardziej mnie teraz zainteresowały te http://allegro.pl/item779246398_sluchawki_philips_shp2000_hp2000_hifi_tv_sklep.html, ale jak myślicie będą się dobrze sprawować w grach, takich jak np. CS?


(Ziomek Zemsty) #6

Nareszcie coś porządnego. Te słuchawki akurat ludzie chwalą. Ja tam nie mam przekonania do philipsa, ale jeśli ty nie masz nic przeciwko, to jak najbardziej bierz je.


(Aekal4) #7

No dobra, wezmę jednak Philipsa.

Tylko teraz nie wiem czy lepiej wziąć SHP2000 czy SHP2500.

Czy poza regulacją głośności i dłuższym kablem jest jeszcze jakaś różnica? Aa i co to znaczy, że system akustyczny jest zamknięty/otwarty?


(Ziomek Zemsty) #8

Ja bym postawił na wyższy model.


(Aekal4) #9

No dobra, dzięki za radę. Kupuje SHP2500 :]