Dobre zabezpieczenie?

mam :kaspersky personal pro, kerio personal 4 wersja bezplatna,ad-aware, czy do zabezpieczenia kompa czegos jeszcze potrzebuje?? a moze cos zmienic?? piszcie!!

Jest to kolejny temat typu “Czym mam dobre zabezpieczenie” :roll:

Masz dobre o ile komputer masz czysty i uwazasz gdzie chodzisz i co robisz.

Posiadasz AV i Firewall oraz program do ochrony przed programami typu Spyware.

Jezeli chcesz się upewnić ze masz dobrze zabezpiecznony wklej loga z HijackThis w dziale Bezpieczeństow.

Wszelkie informacje na temat HijackThis znajdziesz w tym dziale.

Ile jescze takich tematów zrobićie, radzą skorzystać z szukajki na drugi raz :?

moze masz dobre zabezpieczenia ale 2 antyviry to troche za duzo wedlug mnie wystarczy jeden a dobry na przyklad AntiVirenKit 2005 Internet Secruty za 206 zl albo darmowy Norton AntyVirus 2003 jest dobry i nie spowalnia kompa tak jak AntiVirenKit 2005 Internet Secruty

A gdzie Ty tu widzisz dwa antywiry :roll:

uuu nie wiedzialem że darmo dają stare wersje :wink:

Zenek Rolnik napisał:

Jeżeli to jest Ad-Aware SE, a prawdopodobnie tak, to kamil1992 posiada program do usuwania spyware ze swojego komputera, a nie program do ochrony przed tymi zagrożeniami - Ad-Aware SE nie posiada rezydentnego monitora.

Posiada. Tzw. Ad-Watch w wersji SE Pro

zmień kerio na outposta, kerio jest NIESTABILNE w przypadku duzej ilosci połaczeń wychodzących i wchodzących z twojego kompa

Kaspersky jako AV wystarczy, adaware bym zamienił na ewido ale i tak kav sobie poradzi ze spyware.

btw. jak byś zmienił firewalla na outposta to nie potrzebował byś adaware, outpost ma A.S

demolukator napisał:

Wystarczy odznaczyć “Rozpoznaj adresy” i nie ma żadnych kłopotów z niestabilnością Kerio w przypadku duzej ilosci połaczeń wychodzących i przychodzących do komputera.

bardzo dobre ja nie mam nawet AV i żyje :slight_smile: :slight_smile: :!: