Dobrego kursu tworzenia stron WWW

hej.

potrzebuje dobrego kursu lub czegoś w tym stylu do tworzenia stron WWW

Szukajka dzisiaj strajkuje?

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 730#318730

idź do Empiku i kup sobie książeczkęo HTMLu i CSS. KAżdy tytuł będzie dobry.

http://www.kurshtml.boo.pl polecam :slight_smile:

nie dzięki ale nie skorzystam, a na przyszłośc jak ci coś koloeś nie pasuje to nie zabieraj głosu! !!

Złączono Posta : 15.03.2006 (Sro) 14:13

pozostałym serdecznie dziękuję

Kenio80 hamuj się troche koleś :evil:

o co chodzi???

po to napisałem posta na forum by mi ktoś mógł poóc w odnalezieniu czegoś w necie a nie w księgarni. Jesli koles nie miał takiego zamiaru mógł sobie darować i nic nie pisać. Inni jakoś w normalny sposób pomogli i nie filozofowali.

A z czym ja mam sie hamować bo nie wiem za bardzo o co chodzi…

Kenio80 w wyrażaniu swojej dezaprobaty w stosunku wypowiedzi skierowanej do innego usera.

Akurat zgodzę się z niektórymi tutaj, że jednym z lepszych rozwiązań jest kupno dobrej ksiązki poświęconej tej tematyce. Trudno ocenić jaki kurs w sieci jest “dobry”. Książki - dobrych wydawnictw - są wartościowsze od niejednych informacji dostępnych w sieci.

Zresztą strumienianin podał ci link do zbioru linków - sam oceń, co jest dla Ciebie “dobre”

A napisałeś, że ma to być kurs internetowy ?? Chyba nie. Nie umiem czytać w myślach, a do przewagi wydań papierowych nad htmlowymi chyba nie musze nikogo przekonywać.

OK. sorki, widać źle sformułowałem pytanie.

Złączono Posta : 16.03.2006 (Czw) 7:26

A jakim programem polecacie zacząć mi naikę tworzenia stron WWW?

Zajączek

To jeszcze jest rozwijany???

Ja uzywalem EdHTML, a pozniej demo jego mlodszeko brata CoreEditor( programy sa dobre i Ed i CE), ale oba pragramy dlugo sie wlanczaja i sa pamiecio zerne. Tak wiec przesiadlem sie i testuje narazie darmowy program kED i poki co sprawuje sie dobrze :), do tego uzywam TopStyle LIte do tworzenia plikow CSS.

a co to są pliki CSS??

Ja zacząłem prace ze stronami www w EdHTML i narzie powiem że jestem zadowolony.Staram sie wszystkie komendy pisać ręcznie :stuck_out_tongue: bo kiedyś trzeba się nauczyć tego HTML-a no nie :wink:

Prosze Co to jest CSS :slight_smile:

No to proponuje pisac stronke w notatniku… albo jakims innym prostym edytorze tekstu… :slight_smile:

A ja proponuję EZHTML (edytor znaczników HTML). Jak zaczynałem zabawę (nie licząc czasów gdy korzystałem z darmowej wersji pajączka) to właśnie na EZHTML i nadal na tym pracuję :wink: Naprawdę przyjazny program jak na darmowy (przynajmniej moim zdaniem)

oki, dzięki jeszcze raz.

Ciekawe co mi wyjdzie :mrgreen: