Dobreprogramy i rss

czy można jakoś dodać do rss forum dobreprogramy? i dostawać info o nowych tematach/wpisach.

mam Firefoxa, do RSS używam wtyczki Brief. zwykle widzę na górze czerwoną ikonkę i mogę dodać a tu nie ma :frowning:

Można. Wystarczy dodać sobie adres http://dobreprogramy.pl/rss/rss_progs.xml

Nie można, bo koledze chodzi o forum a nie vortal.

Forum DP nie ma obsługi RSS.

Fakt - mój błąd :oops:

Nigdy nie pomyślałbym, że ktoś chce rss dot. forum… Od czego są powiadomienia na maila? :smiley:

a boja baba więc może mi inaczej jest wygodnie niż wam facetom ;p

Może, ale jak widać tutejsze forum nie obsługuje technologii RSS :slight_smile:

I ja również w tej sprawie.

Zróbcie tak jak na www.wss.pl forum z RSS, każdy dział ma swojego RSS’a, jest to genialne.

Pozdrawiam, Grzesiek

RSS z news z nowej wersji vortalu już działają.

Proszę również aby został naprawiony gadżet Sidebar specjalnie dedykowany dla serwisu Dobre Programy, po modernizacji forum wskazuje “Serwis niedostępny”. Do tego Administracja nie odpowiada na e’mail’e. Wszyscy każą pisać na maila, a Administracja nie potrafi odpisać nawet zwyczajnego “Ok, postaramy się coś z tym zrobić. Teraz mamy inne dużo ważniejsze sprawy.” :wink:

Wiemy o problemie z gadżetem. Aktualnie jesteśmy w kontakcie z autorami sidebaru. Mamy nadzieję, że wkrótce będzie można pobrać jego zaktualizowaną wersję.

tomick dziękuję za odpowiedź. Miło zawsze usłyszeć że jakieś działania są podejmowane :wink:

Warto by było jeszcze dodać żeby czytnik RSS pobierał wiadomości częściej lub dodać taką opcję :wink:

w tym temacie chodzi nam o forum :slight_smile: tymbardziej czekam na rss gdyż powiadomienia email NIE DOCHODZA do mnie :slight_smile:

mialam raptem ze 4 maile, a dam sobie ręke uciąć że przez miesiąc było więcej nic 4 nowe tematu a już na pewno wpisy :slight_smile: