Dobreprogramy mobilne nie działają tak jak powinny?

witam

jak w temacie , od lat jedna z moich ulubionych stron www , potrzebuje dostęp do dp zawsze i wszędzie :smiley: , i mam problem , mój telefon to nokia e72 i od jakichś 2 tygodni nie działa mi strona dobreprogamy na komórce tak jak powinna “chyba” nie mam dostępu do forum na przykład , tylko główne wątki , przedtem działało poprawnie , przeglądarka to chyba najnowsza opera 6 (przynajmniej tak wygląda) , może dp wprowadziło jakieś zmiany ? u kogoś się to pojawiło jeszcze może ?

Dodane 28.08.2011 (N) 18:42

problemm rozwiązany wina przeglądarki , zainstalowałem jeszcze raz i działa , sory za nie potrzebny post

Od kiedy forum dostępne jest w wersji mobilnej? Bo o ile wiem, to wersję taką ma tylko vortal i to w mocno okrojonej postaci (newsy i najnowsze programy). Pod adresem http://dobreprogramy.mobi.

@up:

Nie ma.

Opera oferuje w przeglądarkce Mini funkcję, która konwetuje strony tak, by mieściły się w jednej kolumnie. Strona jest wtedy dość okrojona, ale nie trzeba przewijać na boki. Osobiście nie korzystam z tej funkcji.

@autor:

Opera Mini - jak prawie każdy program - posiada w menu możliwość przejrzenia podstawowych informacji o programie. Numer wersji też tam jest.

To się nazywa widok mobilny, forsuje formatowanie tak jak w WAPOWSKICH przegladarkach. Maloprzydatne. Lepiej to wyłączyć.