Dobreprogramy - niedziałające poprawnie powiększanie obrazków

Witam. Dziś zauważyłem dziwną rzecz. Otóż przy próbie powiększenia obrazków w artykułach na DP mam takie oto artefakty

Problem jest na najnowszym chromie jak i internet explorer.

Zgłoś to jako buga w odpowiednim dziale.

OK, to przeniosę do działu “błędów, pomysłów, sugestii”.


Przeniesione.

1 polubienie

Podrzucam artykuł w jakim nie działa dla szybszego debugowania błędu we wtorek:

2 polubienia

Dzieki.

Nom.

Strona normalnie się ładuje, ale jak klikne w jakiś element galerii:

Mam to samo, oprócz tego, że nie ukrywa się pasek, to powiększenie zdjęć jest całkowicie zbugowane.
Wersja przeglądarki desktopowa najnowszy Chrome 64 bity i Firefox 32 bity - Windows 7 HP 64 bit. SP1


:sob:

U mnie to samo, właśnie miałem zakładać o tym temat ale ktoś mnie ubiegł - Chrome 65.0.3325.181.

Potwierdzam błąd, mam najnowszego Google Chrome. I oprócz tego błędu w powiększaniu zdjęć (galeria obojętnie jakiego programu), to jeszcze na stronie głównej nie da się zamknąć komunikatu o ciasteczkach, przycisk X nie reaguje.

To jakbyś klikał(-a) w przycisk ukryty za szybą, w tym przypadku szybą jest zbugowana nawigacja (Górna belka ciągle widoczna).

Wyczyściłem cookies w IE11 / Edge 16 i skojarzyłem o co chodzi. :x: raczej nie wymaga dodatkowej naprawy i zacznie działać po naprawie nawigacji - po ręcznym obniżeniu nawigacji CSS-em (da się w IE11 / Edge 16) zamyka komunikat.

Po naciśnięciu zdjęcia w opisie programu wyświetla się pod tekstem

nawet na czystym internet explorerze

1 polubienie

Ta ramka nie powinna się wyświetlać, obraz wyświetla się za contentem strony.

Firefox 60

Nie wiem co się dzieje, ale przez ostatnie dni funkcjonalność portalu “świruje”. Widziałem w niektórych komentarzach, że użytkownicy także to zgłaszają, jednak nie było widać jakiegoś większego tym zainteresowania, zatem melduję tutaj.

Po wyczyszczeniu pamięci podręcznej przeglądarki, ciasteczek itd. nie ma możliwości zamknięcia powiadomienia o cookies, przycisk zamknięcia jakby nachodził na opcje logowania i rejestracji portalu.

Jeśli chodzi zaś o podgląd obrazów zamieszczonych w artykułach na portalu, próba otwarcia jakiegokolwiek kończy się załadowaniem jego w tle i nachodzeniem na resztę treści.

Scaliłem kilka wątków o tym samym błędzie w jeden, jak widać coś jest “na rzeczy”, skoro tylu użytkowników o tym pisze. Sam zresztą też to widzę (te błędy na DP).
@lisek @narandill @tomekb

Chyba usuwali zbędne skrypty i reklamy od 3-5 dostawców i przy okazji szablon strony stał się nieaktualny.

Pytanie ile osób opuściło przez to DP na dobre lub przynajmniej przez kilka tygodni już nie wejdzie.

Hej, bug został poprawiony, dzięki za zgłoszenie :slight_smile: