DobreProgramy w MojejGeneracji

Proszę zaprzestać tej dyskusji.

Poza tym:

Też właśnie się nad tym zastanawiałem :slight_smile: Zobaczymy, jak to będzie wyglądało dalej.

A jest nad czym, gdyż dołączenie do tej inicjatywy,

skadinąd ciekawej, wymaga posiadania konta na GG.

I tu może być pewien ból, gdyż wielu Userom ten

komunikator nie odpowiada.

Sam komunikator owszem nie odpowiada ale protokół GG - tak. Dlatego też wielu Userów korzysta z alternatywnych komunikatorów obsługujących protokół GG (np. Tlena, Jabbina, AQQ etc.)

wydaje mi sie ze asterisk mial na mysli jedno i drugie, i faktycznie w moim przypadku tak jest ( nie korzystam ani z programu ani z protokolu)

Mnie osobiście nie odpowiada ani komunikator, ani protokół, ani serwery - szczególnie ich (nie)stabilność. Więc ku uciesze jednych i rozpaczy innych nie przyłączę się do tej akcji.

Dlatego, że używają go inni, więc często jest to wymuszone;-) Bo możliwościami i ogólnym standardem w porównaniu do innych nie powala…

Dobrze Ci się wydaje :slight_smile: Tytułem sprecyzowania - myślałem dokładnie o

Jak dla mnie to cały ten pomysł jest chory.

Nie rozumiem Kuba co chcesz tym sposobem osiągnąć? I dlaczego właśnie MojaGeneracja?

Próbujesz zrobić kółko zainteresowań DobrymiProgrami, ok! - ale czemu robisz to na gruncie, który nie jest neutralny?

A tak, żeby nie było, że mówię, bo mówię, przytoczę fragment asterisk a z tego tematu:

Ciekawa sytuacja, bo qbap zamieścił identyczny obrazek i jednocześnie (wg. Twoje zdania) tym samym wyraził poparcie dla projektu komunikatora Gadu-Gadu. I gdzie tu sens?

Nie zapominaj, kim dla redakcji jest qbap.To już jego sprawa

Jest jednak zasadnicza różnica.

Poza tym wyrażam swoje własne zdanie, które dla Redakcji nie jest

wiążące, czemu dałem wyraz w linkowanym przez Ciebie temacie

to rozumiem, że chodzi tutaj o to, że Redaktor może ukazywać swoją przynależność do jakiejś grupy, ale już zwykły Czytelnik nie…

Ja rozumiem asterisk , że qbap to osoba ważniejsza ode mnie, ale chyba sprawa jest jasna - skoro dp nie chce się pchać tam gdzie nie trzeba (nie chce być identyfikowany z jakąkolwiek firmą/rzeczą) to wszyscy są w tej kwestii równi.

A nie równi i równiejsi…

Jak dla mnie, to trzeba poczekać na opinię władz.

PS. Może zabrzmi to jak atak na Ciebie asterisk , ale sposób w jaki przedstawiasz qbap’a jest mocno gloryfikowany i wydaje mi się, że nie powinieneś tworzyć jakieś niebiańskiej otoczki wokół Redaktorów - w końcu to przecież zwykli ludzie…

Źle rozumiesz

Przesadzasz.

Jak masz jeszcze jakies wątpliwości, zastosuj sie do punktu 2.9 regulaminu

Każdy ma swoje spojrzenie na ten pomysł. Jednym się podoba, drugim nie, takie życie. Jeszcze nikt się nie narodził, co by wszystkim dogodził. W każdym bądź razie grupa zaczyna tętnić życiem. Zapraszam więc, choćby po to żeby zobaczyć jak to wygląda, o co chodzi. Choć idea jest - dla mnie - słuszna, potraktujmy to jak zabawę dla miłego spędzenia czasu i odskoczni. ja w każdym razie zaczynam prowadzić blog :stuck_out_tongue: Może jestem za stary, ale zaczyna mi się podobać :smiley:

Szczerze powiem , że sam pomysł jest fajny, także dołączyłem do gronadobreprogramy na mojej generacji , heh.

I zapraszam kazdego do odwiedzenia tego miejsca, i zapisania się oczywiście do grupy dobreprogramy :slight_smile:

Moderatorom dam plusiki ;):wink:

PS. Jak by co to w generacji to ja jestem ¤ESC :wink: I dołączam do waszej grupy :D:D

Po co ?? Nigdy nie rozumiałem idei oceniania kogoś… :stuck_out_tongue:

boshe nigdy! !!

Pozdro !!

Jesteś tak przekonywujący, szczególnie tym zwrotem niewiadomego pochodzenia “boshe”, że mnie przekonałeś :twisted: , tylko nie jestem pewien do czego … :hahaha:

tylkoże inicjatywa była fajna ale z aktualizacjami coś cienko :frowning: :frowning: :frowning:

Oty Kosz

Tak :frowning: Niestety, profil nie aktualizowany…

po drugie sama ocena bloga jak na taki portal to kiepska…

Poza tym, serwis MojaGeneracja.pl się rozsypuje :frowning: