DobreProgramy w MojejGeneracji

Myślę, że przyszedł już najwyższy czas by przyłączyć się do Mojej Generacji :smiley: Jak możecie się domyśleć drodzy Czytelnicy nie o wszystkim da się napisać na łamach naszego serwisu, dlatego też Moja Generacja staje się dla mnie miejscem, w którym będę mógł pisać od czasu do czasu o ciekawostkach związanych z vortalem http://dobreprogramy.pl/, o których nie napisałbym nigdzie indziej. W dniu dzisiejszym założyłem również Grupę sympatyków vortalu DobreProgramy.pl, do której przyłączenia wszystkich gorąco zachęcam :mrgreen:

Wszystkich zainteresowanych blogiem odsyłam do: http://www.mojageneracja.pl/7418722/

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do grupy sympatyków vortalu odsyłam do:

http://www.mojageneracja.pl/grupy/47209 … 6d631a311e

No, zobaczymy czy pomysł chwyci :lol:

No jestem ciekawy czy to wypali ;] troszkę numer za długi ;p ciężko zapamiętać.

Pomysł dobry a powodzenia życzę, ale jeżeli chcecie pisać tam o czymś o czym nie można tutaj to … hmm no nie wiem. Zaglądnę tak czy inaczej :wink:

Nie wiem ocb. z tą generacją, ale też dołączyłem :lol:

mi jakos to nie pasuje

super, a jakieś argumenty ?

Bo nie. :wink:

Możesz napisać Kubusiu dlaczego mojageneracja a nie np. Grono czy LinkedIn? I od kiedy Ty masz niebieskie oczy? :shock:

Tak sobie pomyślałem,że lepiej jak by to prowadził ktoś który już trochę jest na vortalu/forum, a nie pierwsza lepsza osoba :wink:

a qbap to kto niby?? admin vortalu(niestety nie forum)

A mi chodzi o to,aby też wiedział co się dzieje na forum :]

Skąd założenie, że qbap nie wie co się dzieje na forum? Nie trzeba pisać, żeby móc czytać. :? Nazwanie go pierwszą lepszą osobą jest mocno niesprawiedliwe.

@Soccer: qbap nie jest adminem portalu a redaktorem. Jest pewna drobna różnica. :wink:

Może z tym pierwsza lepsza to przesadziłem nie spojrzałem na datę założenia konta.

Ponownie: co za różnica kiedy? qbap jest członkiem redakcji i jest odpowiednią osobą do założenia tego tematu i rozpoczęcia takiej inicjatywy. Nie przez ilość postów na forum, nie przez datę założenia konta. Przez to, że jest członkiem redakcji. To jest w tym wypadku najistotniejsze.

Heh, ale nie musisz się tym tak podniecać ;] .Zapomniałem, że qbap należy do redakcji.

@Ryan

Kochany Ryanie :stuck_out_tongue: oczy niebieskie mam od urodzenia (przynajmniej tak pisze w dowodzie). Natomiast pytasz dlaczego nie grono czy coś innego. Moja odpowiedź jest taka: jeżeli będzie taka potrzeba to założymy też grupę sympatyków na innych tego typu serwisach, ale chyba nie chodzi o to by robić kilka takich grup, a jedną i dobrą :slight_smile: Jednym z argumentów, dla których zrobiłem coś takiego w MojejGeneracji jest to, że praktycznie każdy posiada GG i nie jest tam tak anonimowy. Taka forma może przyczynić się do polepszenia stosunków pomiędzy użytkownikami DP (co czyni też forum) i zwiększyć popularność samego vortalu :slight_smile: A osób, które nie wiedzą co to DP jest trochę :wink:

Dołączyłem do grupy, zobaczymy, może jest to bradzo dobry pomysł. :slight_smile:

Pomysł bardzo dobry :wink:

Milusi Kubusiu. :slight_smile: Nie żebym się w Twe lico specjalnie wpatrywał, ale byłem przekonany, że oczy masz piwne. A może to były alkopreferencje? :? W każdym razie - dzięki za odpowiedź. Początkowo zastanwiałem się czemu nie stworzycie samemu takiej platformy linkującej ludzi, ale teraz rozumiem powód - dotrzeć do szerszego grona. :wink:

@Nook: nie podniecam się. Jedynie nie lubię kiedy ktoś pisze bzdury bez zastanowienia.

To samo Ty robisz ;] np. w tym temacie nie wiesz jakie on ma oczy, a piszesz ;]

Ja napisałem, że nie wiedziałem, że on należy do redakcji.