Dobry antywirus - który?

Witam,

poszukuję dobrego oraz darmowego antywirusa…

Prosiłbym o rady jakiego zacząć używać.

Z góry dziękuję.

Tutaj masz aktualny ranking zabezpieczeń.

Polecam avirę

Ten ranking AV też niczemu sobie - ale cóż, lepszych nie ma…

Dzięki za rade i czekam na inne propozycje, które wpłyną na mój wybór :wink:

A lepszych nie ma i nie kombinuj !.. [-X ja również mam avire juz prawie rok i jest najlepsza !wczesniej próbowałem inne i zostałem przy niej ! tylko w opcjach musisz ja poustawiac daj expert mode i scanerze na high to poziom najlepszy dla ciebie ! do tego zapora ogniowa moze byc i Ashampoo Firewall i Spybot .koniecznie ma byc Firewall dodatkowo! i mam spokuj od tej pory !.. :onfire:

Kiedys do celów domowych miałem Avasta, prosty w obsłudze. Minus że jak mu zapuszczałem przeszukiwanie za wirusami to troche to długi trwało i spowalniał pozostałe programy. Plus że za darmo.

Proponuje najpierw może zapoznać się z testem antywirusów, przeprowadzonym przez redakcje portalu dobreprogramy - http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=8& … wirusowych

W teście wszytko zostało zgrabnie opisane i przedstawione. Jak przeczytasz test “od deski do deski”, powinieneś sam wyciągnąć wnioski i dobrać antywirusa do twoich zapotrzebowań/upodobań.

dmc , Tematów tego typu było wiele aby zakładać kolejny.

Skorzystaj z wyszukiwarki, z porad zawartych we wcześniejszych postach, przetestuj programy i wybierz ten, który najbardziej będzie odpowiadał Tobie a nie innym.

Temat nie zostaje usunięty tylko zamknięty aby (kolejny raz na tym forum) inni mogli się z nim zapoznać zanim założą nowy (kolejny na tym forum) temat dotyczący wyboru antywirusa.