Dobry CAD/BIM

Puk puk to znowu ja - bo z braku sianka nadal się nie dorobiłam własnego oprogramowania:( Mam takie pytanie. Czy ktoś tu ma może jakaś wiedzę w takim temacie. Otóż z czwartej ręki mi się obiło , że można jakoś dostać Arcadie bez placenia, a płaci się później, dopiero od wykonanych projektów. Co by mi bardzo pasowało. Z tym że na stronie nic nie ma. Ktoś coś?

witam, tak jest coś o tym na FB Izby ale to jest chyba tylko dla architektów, tzn. jak jesteś w Izbie. Ja nie jestem. Jest tam też coś ze architekt może komuś to przekazac ale nie wiem czy tylko do danego projektu czy ogólnie. Ogólnie to ta akcja izby jest chyba szersza i jakies inne programy tez w to wchodza ale nie wiem czy to jest tak za darmo zupełnie…

No faktycznie, jest na fb izby post o takiej akcji, także dzięki za cynk, tyle że tam wołają numer, a ja nawet architektem nie jestem, a co dopiero w izbie. Czyli darmowa Arcadia chyba nie dla mnie… :frowning:

zmusiłas mnie do przeczytania regulaminu i zachecam zebys to też zrobiła :). Jak nie jestes architektem to nie możesz od izby arch. dostać programów, bo nie masz numeru który oni sprawdzają. Ale jak współpracujesz z architektem to możesz dostac program od niego. on musi to zglsic do izby. Izba mu daje programy a on Tobie. tzn nie wiem czy to od Izby te licencje się dostaje czy od producenta ale to już nie ma znaczenia… Pzdr

No nie wierzę tyle czasu korzytam z ArCAdii a teraz jest za darmo:) no cóż powinszować rozwoju firmy jeśli tak daleko to zaszło może kiedyś dla instalatorów puszczą taką opcję. Po przeczytaniu regulaminu uważam , że liczą na uczciwość architektów. Oby się nie przeliczyli bo nie kumam jak to sprawdzą że ktoś zrobił projekt.

No to pożałowałam, że nie jestę Architektę… bo Arcadia by mi się przydała, nie ukrywam i miłoby było moc najpierw na niej coś zarobić, a dopiero potem musiec płacić… nie pozostaje mi chyba nic innego, jak sie rozejrzeć wśród znakomitych architektów i a nuz któryś do izby należy i będę mogła się podczepić :slight_smile:

Ja tez nie wiem jak oni bedą to sprawdzac. W regulaminie jest ze architekt zgłasza ze wykonał projekt i wtedy płaci 184 zł. Co sie stanie jak nie zgłosi to pojęcia nie mam. Tzn chyba wtedy musi kupić to za normalna cenę. Chyba bez sensu ściemniać… zgłoś sie do architekta z którym robisz… ciekawe czy potem bedzie można sobie wykupić licencje na stałe…pzdr

Bingo !! Znalazł się architekt chętny do współpracy !!! Chyba Będzie darmowa Arcadia! Tzn na początek darmowa, potem w sumie też za grosiki w sumie. Sprawa w toku, dam znać jak wyszło. Filip lux, dzieki :))))

Spoko. Ale nie wiem nadal jak wyglada sprawa wykupu licencji. Ale akcja trwa do 2022 :slight_smile: wiec sporo czasu. Pzdr