Dobry darmowy edytor stron

(Lee) #1

Jak w tytule tematu. Poszukuję dobrego i darmowego programu do edycji i tworzenia stron WWW pod Win XP. Pisząc dobry mam na myśli z w miarę przyzwoitym kolorowaniem składni (głównie o PHP mi chodzi) i żeby w miarę szybko się ładował (Zajączek odpada, Nvu odpada).

(Arcy 1337) #2

NOTEPAD > ALL

pozatym :google:

(aju) #3

EdHTML

i jeszcze tutaj do wyboru.

(Lee) #4

@Arcy

• Czytaj ze zrozumienim z KOLOROWANIEM SKŁADNI :roll:

• Edytorów HTML jest od wyboru do koloru, a ja chcę abyście Wy doradzili mi jaki jest dobry i spełnia moje kryteria

@UP

Tak już te wszystkie polskie sprawdzałem z głównej DP

(aju) #5

Pulpit skorzystaj jak wspomniałem z programu edHTML - na co dzień korzystam z frontpage ale ten nawet ostatnio zaskarbił sobie troszkę mojego czasu.

(Skr3czu) #6

Ja polecam Zajączka 4.1

(Lee) #7

Nook bez obrazy, ale pisałem że Zajączek odpada (m.in dlatego, że ma dziwne kolorowanie). aju tego programu nie sprawdzałem :expressionless: i jest taki jak poszukuje dzięki :smiley: [-o<

(Maniooo666) #8

Witam,

Większość szanujących się.

To na czym Ty pracujesz, na 386?

Chyba każdy z wypróbowanych przeze mnie uruchamia się za pierwszym razem góra 2-3 sekundy.

W pełni konfigurowalne...

To sprawdź niepolski PSPad. Jest wersja PL.

Lepszego nie ma moim zdaniem.

Fajny jest też kED:

http://www.freezone.fc.pl/

PS Wywal linka z sygnatury. To zabronione na forum.

(Bartekviper) #9

Polecam WebSite PRO

(Danielm86) #10

lub Actual Drawing

(Maniooo666) #11

Witam,

A jest darmowy?

(pysiu) #12

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=22 wejdż w programy i wybierz sobie :wink:

(sebastian003) #13

polecam notatnik to najlepszy edytor :o :wink:

(Airborn) #14

to wielkie g. a nie edytor...

(aju) #15

Ale w wersji notepad - zdecydowanie lepszy od tego systemowego ;]

pysiu - ten link padł już na samym początku :lol:

(Lee) #16

Mhm zauważyłem, że jak dzisiaj odpaliłem EdHTML v5.0 to zamiast "ś" pokazuje mi "¶" ale normalnie to wyświetla (kodowanie ustawione na ISO-8859-2 [chyba wszedzie], to samo z literkami ź,ą i kilkoma innymi :roll:

(Juven) #17

Pulpit , ale takie kodowanie masz ustawione tylko w dokumencie czy też w programie?

Zobacz: Dokument --> System kodowania --> ISO 8859-2

(Natax) #18

ja tylko pracuje w notatniku w innych nie potrafię :smiley: