Dobry darmowy edytor stron

Jak w tytule tematu. Poszukuję dobrego i darmowego programu do edycji i tworzenia stron WWW pod Win XP. Pisząc dobry mam na myśli z w miarę przyzwoitym kolorowaniem składni (głównie o PHP mi chodzi) i żeby w miarę szybko się ładował (Zajączek odpada, Nvu odpada).

NOTEPAD > ALL

pozatym :google:

EdHTML

i jeszcze tutaj do wyboru.

@Arcy

  • Czytaj ze zrozumienim z KOLOROWANIEM SKŁADNI :roll:

  • Edytorów HTML jest od wyboru do koloru, a ja chcę abyście Wy doradzili mi jaki jest dobry i spełnia moje kryteria

@UP

Tak już te wszystkie polskie sprawdzałem z głównej DP

Pulpit skorzystaj jak wspomniałem z programu edHTML - na co dzień korzystam z frontpage ale ten nawet ostatnio zaskarbił sobie troszkę mojego czasu.

Ja polecam Zajączka 4.1

Nook bez obrazy, ale pisałem że Zajączek odpada (m.in dlatego, że ma dziwne kolorowanie). aju tego programu nie sprawdzałem :expressionless: i jest taki jak poszukuje dzięki :smiley: ![-o<

Witam,

Większość szanujących się.

To na czym Ty pracujesz, na 386?

Chyba każdy z wypróbowanych przeze mnie uruchamia się za pierwszym razem góra 2-3 sekundy.

W pełni konfigurowalne…

To sprawdź niepolski PSPad. Jest wersja PL.

Lepszego nie ma moim zdaniem.

Fajny jest też kED:

http://www.freezone.fc.pl/

PS Wywal linka z sygnatury. To zabronione na forum.

Polecam WebSite PRO

lub Actual Drawing

Witam,

A jest darmowy?

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=22 wejdż w programy i wybierz sobie :wink:

polecam notatnik to najlepszy edytor :o :wink:

to wielkie g. a nie edytor…

Ale w wersji notepad - zdecydowanie lepszy od tego systemowego ;]

pysiu - ten link padł już na samym początku :lol:

Mhm zauważyłem, że jak dzisiaj odpaliłem EdHTML v5.0 to zamiast “ś” pokazuje mi “¶” ale normalnie to wyświetla (kodowanie ustawione na ISO-8859-2 [chyba wszedzie], to samo z literkami ź,ą i kilkoma innymi :roll:

Pulpit , ale takie kodowanie masz ustawione tylko w dokumencie czy też w programie?

Zobacz: Dokument --> System kodowania --> ISO 8859-2

ja tylko pracuje w notatniku w innych nie potrafię :smiley: