Dobry, darmowy (lub trial 60 dni) antywirus

Jakiego polecacie antywirusa? Chodzi o to by był darmowy (lub trial min. 60 dni) i lekki. Niechce już Avast! ponieważ kompa sie przez niego dłużej uruchamia a pozatym znudził mi się już. Miałem też PC Antivirus ( czy jakoś tak ) ale wg. mnie to nie jest profesjonalna ochrona. A więc co polecacie??

Spróbuj Avirę.

Możesz pobrać triala Kaspersky --> http://www.kaspersky.pl/download.html?s=trial , niestety na 30 dni :frowning:

kaspersky, ale niestety demo można używać tylko 30 dni, ale warto za niego zapłacić tych parę złotych

patrzyłem na Avire ale mi sie nie spodobała. A Kaspersky ile kosztuje??

Kaspersky Ceny #-o

Mnie Avast znudził się tydzień temu / używałem przeszło trzy lata /. :slight_smile:

Zainstalowałem Avirę - wczoraj robiłem format i przeprosiłem Avasta.

To nie prawda że komputer się przez niego dłużej ładuje - może masz zaśmiecony / rejestr, auto start /.

Zrób aktualizacje na ręczne.

Wyłącz dżwięki oraz ,skórki Prostego interfejsu użytkownika".

Z darmowych tylko i wyłącznie AVG Free 8.0

Na stronie dobreprogramy jest antywirus Norton z licencją na 90 dni. Niestety Norton bardzo muli komputer.

Instalowałem Avast! na świeżo zainstalowanym systemie XP. Na moim komputerze zwolnił włączanie jak i ładowanie sie systemu. A co do Nortona… nie będe komentował każdy wie że to nie jest dobry Antywir. Zdecyduję sie chyba na zakup Eset’a.

moim zdaniem bardzo dobry wybór :slight_smile: