Dobry dekoder TV mp4 z androidem do telewizora?

Znacie jakiś fajny dekoder tv mp4 do telewizora który ma androida wifi itp ;p

Z Androidem ? ?chyba takowych nie ma

może chodziło ci o Linux.

mp4? a to co ma oznaczać w dekoderze.

Jaką funkcje on ma pełnić ??

chodzi mi o dekoder DVB-T MPEG4 do odbioru telewizji naziemnej żeby miał androida widzałem takie na allegro ale nie wiem który jest najlepszy

Dodane 16.02.2013 (So) 23:05

chodzi mi żeby szybko w nim wszystko chodziło

Jak nie ma jak jest : http://www.overmax.pl/pl/katalog-produk … ebox,c316/

Home BOX to innowacyjny produkt na polskim rynku! Dzięki niemu możesz mieć wszystko pod ręką – w jednym miejscu.

Dzięki Home BOX masz szybki dostęp do Internetu, filmów, muzyki oraz do telewizji cyfrowej. Do HomeBox możesz podłączyć zewnętrzny twardy dysk, klawiaturę oraz myszkę. Odbieraj pocztę, korzystaj z ulubionych aplikacji, przeglądaj strony internetowe, odtwarzaj filmy i muzykę. Wszystko to jest obsługiwane za pomocą pilota z klawiaturą QWERTY na ekranie Twojego telewizora!

Rewolucyjny Home BOX pracuje na własnym systemie operacyjnym Android 4.0.3, a jego najważniejsze funkcje to:

Tuner telewizji cyfrowej naziemnej DVB-T

Dostęp do Internetu (Wi-Fi lub po kablu)

Odtwarzacz multimediów (zdjęcia,muzyka,filmy)

Setki aplikacji możliwych do zainstalowania w pamięci 4GB urządzenia.

zdjecie-1_1351701684.png

Specyfikacja

System operacyjny Android 4.0.3

Wbudowany tuner telewizji cyfrowej DVB-T

Procesor: Cortex A9

DDR2: 512MB

4GB / do 32GB (karta TF)

Czytnik kart SD

Wi-Fi (802.11b/n/g)

Menadżer aplikacji Android APK

Pełna obsługa formatu HD 1080p

MPEG-1/2/4, VC-1, H.264

Obsługiwane formaty video: MKV / AVI / RM/ RMVB / FLV / MPEG 1/2/4 / DAT / MPE / MPG / MP4

Obsługiwane formaty audio: MP3 / WMA / APE / AAC / OGG / AC3 / WAV / OGA / FLAC / ALAC / M4A

Odczyt plików graficznych: JPEG / BMP / PNG / GIF

Wejście: LAN

Wejście: HDMI 1.3

Wejście: USB 2.0 x 3, OTG MiniUSB x 1

NASTĘPNE

zdjecie-1_1357893439.png

W tak niewielkim urządzeniu mieści się całe multimedialne centrum do telewizji z wbudowanym Wifi.

Sterowanie HomeSpot odbywa się przy pomocy pilota zdalnego sterowania, na odwrocie którego znajduje się klawiatura qwerty, co znacznie ułatwia surfowanie po Internecie.

Homespot umożliwia szybki dostęp do Internetu, filmów, muzyki.

Wystarczy podłączyć Homespot do telewizora, a wówczas na jego ekranie obejrzysz ulubiony film. Homespot umożliwia oglądanie filmów, zdjęć i słuchanie muzyki przesyłanych bezpośrednio z innych urządzeń z systemem Android połączonych z tą samą siecią Wifi.

Specyfikacja

System operacyjny Android 4.0.4

Procesor: Cortex A9

Pamięć RAM: 512 MB

Wbudowana pamięć: 4GB

Wi-Fi (802.11b/n/g)

HDMI 1.3

USB 2.0

Formaty plików: MPEG,AVI,FLV,MP4,MP3,WMA,WAV,AAC itd.