Dobry dostawca internetu?

Witam.

Zachwalając wcześniej netię teraz zaczynam ich krytykować. Nie spodobała mi się ich taktyka, ale mniejsza o to.

Chciałem abyście polecili mi dobrego dostawcę internetu, który ma dość niskie ceny, jednocześnie dając dość wysoką prędkość. Interesuje mnie albo 1Mbps albo 2Mbps.

UPC

chciałbym jeszcze krótkie wyjaśnienie dlaczego ta firma. :wink:

Dobra jakość (przez kilka lat nie miałem ani jednego problemu z usługą), dobre ceny - 2 Mb/s za 69zł, są też różne promocje, np. ja skorzystałem raz z promocji na 9 miesięcy, abonament po 39zł, a prędkość 512 kb/s, to było dość dawno, więc wtedy to był hit :slight_smile: Nie było nic o tej promocji na stronie więc warto zapytać przedstawicieli handlowych, oni chyba mogą co innego też proponować, lepszego niż standard. IP publiczne, co jest dużym plusem, bo są takie firmy, które karzą sobie płacić np. 10zł miesięcznie za udostępnienie IP publicznego. Ważne jest też, że umowa jest na czas nieokreślony. Warto dołożyć 20 zł więcej miesięcznie i wziąć sobie 10 Mb/s :slight_smile: 89zł to bardzo mało za taką prędkość.

Dla mnie publiczne IP to minus, ale czytając oferty na ich tronie to akurat byłby najmniejszy problem.

Ktoś ma inne propozycje?

Również polecam UPC (chello.pl). Stabilne łącze, szybki internet i przyzwoita cena! Aby zmienić pakiet wystarczy na ich stronie złożyć zamówienie i gotowe, dzwonią potwierdzają i tylko wyższy rachunek przychodzi jak się zmienia prędkość na większą.

o numerach wykręcanych przez tele2 za dużo się nasłuchałem. Ich oferta może jest kusząca, ale ich przeszłość odstrasza…