Dobry hosting? Cena=Jakość

Chyba lepiej zainwestować w własny serwer jeżeli taka widownia ma być :}

Hm, a Tiktalik - cenowo jest atrtakcyjny, moża na ich ofertę zerknij?

Hehe dobry temat, autor jeszcze nie założył strony a już liczy na milion lub 100.000 odsłon dziennie. Hehe marzeniowe myślenie.

 

 

Omijaj szerokim łukiem. Słabiutka wydajność a poza tym to shared hosting, nie nadaje sie do takich zastosowań.

Warto zerknąć na ofertę dedyków  o12.pl:

 

http://o12.pl/serwery

 

W standardowej ofercie wraz z serwerem podstawowy pakiet administracji przez techników o12.

Ja korzystałam z hostinghouse.pl i było naprawdę spoko

a mogłabyś powiedzieć coś więcej? bo przydałoby się ciut bliższych informacji a ie jednak tylko taki ogół który naprawdę nic nie wnosi

Jasne, ale w sumie nie wiem co Cię tak naprawdę interesuje. Mogę powiedzieć, że wybierasz między jednym z trzech pakietów. One tam mają inną cenę, inne mozliwości, ale to przecież żadne odkrycie. Wybierzesz sobie to, co ci tam będzie najbardziej odpowiadało

teraz takie pakiety to chyba w sumie standard jest,nie? A orientujesz się jak jest u nich z filtrem antyspamowym? Nie wyobrażam sobie w ogóle bez tego teraz funkcjonować. Teraz to chyba taka podstawa. Inaczej to cię zasypią wszystkim co niepotrzebne heh

No tak, tu masz rację, że to standard. I oni rzeczywiście też ten filtr mają, bez tego teraz nie da rady, naprawdę. Mają też programy antywirusowe, kopie zapasowe i tego rodzaju bajerki. Pewnie podobną ofertę ma większość firm tego rodzaju, ale mnie jakoś podkusiło żeby z ich oferty skorzystać i w sumie nie żałuję.

tak, nie brakuje, ale zawsze to lepiej jak ktoś ma coś przetestowane. Ja jak mam możliwość to zawsze wolę się dopytać i wtedy mam pewność, że będzie jak należy. Nie lubię jednak ryzykować

Jak to mówią: jest ryzyko, jest zabawa. Nie uważasz, że czasem warto zaryzykować? To nie jest decyzja życia heh. A czasem takie ryzyko może się opłacać. Mnie nikt ich nie polecał a jednak się zdecydowałam i naprawdę nie żałuję. Chociaż wiadomo są sytuacje, kiedy opłaca się kogoś poradzić.

to ja chyba wolę żyć bez tego ryzyka i mniej się bawić. A tak całkiem poważnie to dzięki za rady, ale ja już uciekam stąd. Cały dzień w pracy przed komputerem i popołudnie tutaj to jednak zdecydowanie za dużo jest. Zaraz wszystko boli, a i człowiek jakby starszy się robił heh

Oj zaraz starszy. Pamiętaj, że nie masz tyle lat ile masz, tylko tyle na ile się czujesz i to właśnie tego trzeba się trzymać i od razu będzie lepiej, a świat będzie o wiele ładniejszy.

ja skorzystałem z Tiktalik.com , szukałem innych podobnych ofert, ale skończyło się na ich serwerach VPS

Jeśli masz bardzo dużu ruch to może VPS od Firehost. Test robisz za darmo - sparwdzisz jak działa.
A jeśli sądzisz, że nie potrzebujesz aż takich parametrów, to zacznij od konta dzielonego i też sprawdź, czy to działa sensownie.

Hekko. Już było wiele razy. Test masz darmowy, z kodem rabatowym z ich bloga za konto zapłacisz połowę tego, co masz na stronie pokazane. A raczej ciężko o coś stabilniejszego i lepiej działającego, tym bardziej jesli chodzi o support.

Na spokojnie działajcie z Firehost. Mała kasa, a jednak usługa niezawodna, z dobrymi parametramo.
Jestem u nich od lat. Tam macie dobry support i wybieracie panel zarządzania - za darmo.
Najlepiej odpalić okres testowy i samodzielnie ocenić, jak to wygląda.

Dobra cena to jak rozumiem atrakcyjna cena, czy tak?
Bo nie kumam nawet myślenia. Można zapłacić kilkaset złotych za jedno konto - pytanie w jakim celu to robić, skoro jedna strona poradzi sobie na małym, pojedynczym serwerze? No właśnie…

szczerze 1 mln dziennie odsłon to duuuże przegięcie , pamiętaj że będziesz musiał około 3 razy tyle zainwestować w taką promocje a wątpie że masz aż tak potężny kapitał

To dosyć stary temat - koledze raczej już pomocy nie udzielisz :wink:
A co do liczby odsłon - przy takiej raczej sugerowany już będzie VPS.
Poradzenie sobie na dzielonym może być dosyć trudne.