Dobry Hosting dla Firm- kto poleci?


(Muzur Krzysztof) #1

Witam!

Studiuje na 2 roku informatykę na pewnej uczelni (nie chcę im robić antyreklamy, ale nic nie uczą. Czuje się jak w podstawówce. Siedzimy i dłubiemy w różnych programach, a wykładowcy nic nie pomagają i się dziwią jeszcze, czemu my tego jeszcze nie potrafimy. Masakra). Ale ja nie w tym temacie. Studiuje informatykę, a pracuje w Carefurze! Mam dość tego i zakładam własną firmę!

Mam już nazwę i dokumenty złożone w urzędach. Potrzebuje teraz stworzyć stronę internetową własnej firmy. Stronę zrobię sam, ale potrzebuje firmy z dobrym kontem hostingowym (serwerem WWW).

Najlepiej firmy, która doradzi jakie konto wybrać i na co zwracać uwagę. Oczywiście tanie konto hostingowe, a przy okazji żeby można było zarejestrować tanio domenę.

Proszę o opinie i jakieś przykłady dobrych firm hostingowych.

pozdro


(system) #2

http://top100.wht.pl/


(-Puma-) #3

Kiedyś byłem na www.iq.pl i jest to solidna firma. Kupno domeny to właściwie obojętnie gdzie kupisz ale z tanich (sam tam mam) polecam www.netmark.pl .


(slepciu) #4

Mazurek67 , sprawdziłeś tematy na forum. Co chwilę o to ktoś pyta, ostatnio temat z wyborem serwera pojawił się 8 lipca, to nie tak dawno. Może warto użyć wyszukiwarki?


(KaisuM) #5

Z własnego doświadczenia polecam http://linuxpl.com/


(Danielson) #6

Od trzech lat korzystam z usług www.hosting24.com - do dziś niezawodny.


(Muzur Krzysztof) #7

Dzięki za informację.

Zainteresowała mnie oferta http://www.dih.pl/ i www.iq.pl

A jak jest u nich z kontaktem w razie problemów z konfiguracją? Ja dopiero zaczynam więc mogę mieć problemy z tym.


(Madzia Darek) #8

Mają swoją infolinię, która działa i odbierają telefony zawsze. Na maile też szybko odpowiadają. A co jest świetną opcją, to mają swoją bezpłatną pomoc techniczną, która odpowiada praktycznie w ciągu kilku minut.

A z usług hosting24 korzystał mój brat, na szczęście nie długo bo na samym początku już wyszło że troszkę oszukują :slight_smile:


(Mejsi4) #9

Zdecydowanie www.2hi.pl

Korzystam już ponad rok.

Szeroki wachlarz usług, profesjonalizm, szyko, sprawnie i tanio.

polecam!


(zypolit) #10

Nie ma takiego podziału dla firm, nie dla firm… W sumie jeśli chodzi o stronkę firmową, to potrzebne są minimalne parametry. Nie musi to być serwer z kosmicznymi możliwościami. Nie sądzę, żebyś wykorzystał 1 GB transferu - chyba że strona jest mocno reklamowana.


#11

jaki-wybrac-hosting-t510887.html

Tam sugeruję zadawać kolejne pytania. Ten temat zamykam.