Dobry hosting i domena na portal informacyjny?

Witam chce zmienic hosting na webd.pl z xaa.pl. Ma to byc przede wszystkim portal z informacjami ze swiata walk oraz przy okazji stowrze subdomene o grach. Jestem praktycznie zdecydowany na wykupienie ‘Hosting Large’ ale mam teraz dylemat i nie wiem gdzie kupic domene czy moze domena jest w cenie tego serwera? Bo chce by koszty nie byly za duze i dlatego wybralem by w home.pl wykupic domene a na webd.pl hosting na rok. A pozniej zastanowic sie czy dalej bede miec domene w home czy moze gdzies indziej.

1.Dobry jest ten hosting na strone informacyjna? jak nie to prosze o propozycje.

2.Dobre jest takie rozwiazanie z domena? :slight_smile:

Mam nadzieje, ze dobrze wyjasnilem i zapytalem :). Z gory thx za odp

Ogólnie jeśli chcesz tworzyć poważną stronę to odradzam hostingi z kategorii webd :slight_smile:

Dlaczego?

Są strasznie problematyczne - jeśli chcesz to robić niskimi kosztami to możesz sobie darować z miejsca - chyba, że będzie to strona dla Twoich znajomych. Jeśli będziesz chciał, żeby ktoś Cię znalazł to musisz się pozycjonować - to są koszta, a prowadzenie portalu dla 5-10 unikatów w tygodniu praktycznie jest pozbawione sensu.