Dobry Internet a wysoki ping

Witam 

Niedawno zakupiłem poprzez allegro cs go (klucz przeznaczony na rynek azjatycki aktywowany poprzez Vpn ) posiadam stary komputer tak ze wyciągam 40-80 fps  zależy od mapy i to jeszcze jestem w stanie zrozumieć ale posiadając światłowody 100Mb/s  10 ping na speed teście (połączenie sieciowo /kablowe) żeby w grze ping mi oscylował w granicach 70-110(cały czas skacze w tych granicach podczas rozrywki )    grałem sobie w 1.6 nonsteam i tam miałem ping 9-11 a w cs go na steam tak dużo . Ma ktoś jakieś jakieś pomysły co może być nie tak bo nie chce mi się wierzyć ze są aż tak słabe serwery, zagrałem z 8 meczy turniejowych i we wszystkich to samo 

 

ps W ustawieniach mam żeby szukało serwerów z pingiem do 64 łączy mi się z jakimś ale ping i tak skacze ponad tą wartość 

 

Nie łączysz się przypadkiem z serwerami w Azji?

A pożycz od znajomego konto kupione w Polsza :stuck_out_tongue: i zobacz jakie pingi

A jak mogę sprawdzić z jakiego rejonu  są servery z którymi się łącze?

Dziwnie to zabrzmi nie mam znajomych co by grali w tę grę wiec pożyczenie odpada :frowning:

Może ktoś wie jak to wygląda z tymi kluczami z allegro z vpn ktoś to przerabiał bo może w tym jest problem 

Niestety wysokie pingi w grach sieciowych to nic nowego ,w takim Diablo 3 ping potrafi nagle skoczyć do 200 i jeśli akurat lejesz bosa albo robisz rifty to niestety zazwyczaj giniesz ,sam na pingach straciłem 3 postacie hardkorowe i odpuściłem sobie tą grę na dobre.

PS . w Diablo jak Hardkor umiera to postać jest nie do odzyskania.

Odnośnie twojego problemu sprawdź  program Matchmaking  Server Picker  , możesz tam zmienić serwery na EU i wyłączyć pozostałe ,zresztą sam sprawdź. na Youtube znajdziesz poradniki jak z tego skorzystać ,np ten : 

 

Ta gra kosztuje grosze, a ty chciałeś  być sprytny i kupić taniej, chytry dwa razy traci, graj na takim pingu albo kup normalna wersje bez blokady vpn na azje.