Dobry ISP w Łodzi - alternatywa dla Toyi

Aktualnie korzystam z łącza w Toyi o parametrach 1MB/768kbps i płacę za to 70zł miesięcznie. Ponieważ stosunek cena/szybkość nie wypada zbyt dobrze szukam jakiegoś lepszego providera. Toya ma duży plus w postaci stabilności i niskich pingów i dobrze by było gdyby ten alternatywny provider też się mógł takimi cechami pochwalić. Na wstępie zaznaczam że nie posiadam telefonu stacjonarnego w TP więc TP, Dialog, Netia, Tele2 itp. providerzy odpadają bo wymagają aktywnej linii w TP. Niestety w pobliżu miejsca zamieszkania (prawie centrum) nie ma żadnych “osiedlowych” providerów. Zna ktoś jakieś porządne firmy?

prędzej na jakimś forum regionalnym dokładniej się dowiesz co i jak, podobno UPC ma dobra oferte, ale nie wiem jak z zasięgiem u ciebie

(teraz faktycznie 70zł za 1Mb to sporo)

Tak jak kolega devil33 napisał. Popatrz z dostępnością UPC u Ciebie. Za 89zł masz 10mBit/1mBit (a nawet chyba 72zł teraz w promocji). Mam i pomijając działanie dołączonego modemu, to nie narzekam ani trochę.

z tą promocją 10MB za 72 zł to tak nie do końca bo ta cena obowiązuje tylko przez bodajże 4 miesiące a potem więcej się płaci

No to zostaje szukać dalej.

Znalazłem ciekawą stronkę z ofertami http://www.dostawcy-internetu.pl/ Kwestia tylko aktualności ich danych.