Dobry kabel HDMI 2.1 10 m

Możecie mi doradzić jaki kabel HDMI 2.1 kupić? Chciałbym aby był dobrej jakości, sprawdzony (bo zamierzam go puścić na stałe w ścianie).
Jak przeglądam kable na różnych portalach to często pojawia się komentarz, że mimo iż jest oznaczony 2.1 to nie przesyła stabilnie obrazku 4K w 120Hz HDR

Zrób peszel i daj w nim kabel. Padają wtyczki, zwłaszcza w tych sztywnych,. droższych, z czasem luzują się styki itp. HDMI to katastrofalna wtyczka, partacko zaprojektowana i często sprawia kłopoty.
Wiele razy widziałem sytuację, z padniętymi kablami które jakiś Słodowy sobie zamurował i potem było kucie.

Kabel zwyczajnie sprawdź i kupuj miękkie i niezbyt grube. Np Uniteka, w 90% te grube to nawalone plastiku, oplotu i tylko i cena wyższa. Wcale miedzi i ekranowania więcej nie dają. A jak kabel sztywny i ma grube wtyczki to masz wysoki stopień ryzyka, że poleci gniazdo lub wtyczka.

Bardziej niż peszel sprawdzi się korytko kablowe.

Pewnie jakiś kanał zrobię. Dobry pomysł. Szczególnie, że mam kilka zakrętów 90 stopni, ale będę starał się jakoś zaokrąglić w ścianie aby zwiększyć promień.

Myślałem o takim:
https://allegro.pl/oferta/kabel-hdmi-2-1-optyczny-swiatlowodowy-przewod-aoc-8k-4k-hdr-earc-agog-10m-11834379059

Link

Pamiętaj, że to w jedną stronę działa. Szkoda kasy na droższy, tam nic nie ma. W wersjach z optyką, trochę włókna, miedź na końcówkach taka sama.