Dobry komp?

Mam pytanie czy to jest dobry komp??

AMD Athlon XP processor 1700+ 1,7 GHz 512 MB RAM

Karta graficzna nvidia geforce4 mx 440 ty-out

Karta dźwiękowa Avance AC’97 Audio for VIA ® Audio Controller

Modemy PCI SoftV92 Modem

Karta sieciowa USB ADSL WAN Adapter

Monitor LG FLATRON f700b

Ktawiatura Logitech

Dysk Maxtor 40Gb

Komputer Komputer Pc z interfejsem ACPI

USB 1.1

CD-RW (LG) i DVD-ROM (LG)

Chłodzenie Wentylator tytan

Czy dobry??

Pytasz czy on jest dobry ale pod według czego?? Chodzi ci o gry czy może zwykłe pisanie na Wordzie???

tak w ogole granie w gry i pisanie w wordzie w ogole

Moim zdaniem jest dobry, tylko karte muzyczną to bym se brał Sound Blaster Live! 8)

Ale ogólnie jest :spoko:

jak dlamnie paść :stuck_out_tongue: zwłaszcza jeśli chodzi o grafe, neibeirz żądnego MX, i tzrymaj sie zdala od SE :wink:

pozatym procesor 1700+ to proc 1466mhz :wink: wiec troche mało, lecz jeśli trafisz na dobra serie, i lubisz podkrecać to mozesz z niego sporow wycisnąć, tylko wtedy taki titan niewystarczy, noi dobra płyta główna (Abit NF7), pamieci 512 ddr 400 ma sie rozumieć, wiec powinno to wmiare hulać :wink:

coś żle policzyłeś te GHz

Oprócz grania w nowe gry może być.

Nie opłacalna modernizacja, sprzedać i ewentualnie kupić lepszy.

No właśnie, źle obliczyłeś. Te cyferki są mylące dla początkujących…

Dysk bym wziął większy, jakieś 80GB.

hmmm… nawet dobre pomysly :]

Daj dysk min.80GB, procesor powyżej 2.

Na początek może być.

:x

Ja taki komp kupilem 3 lata temu więc nie licz że ci bedzie wszystko dzialać a szczególnie na gf4 mx już nowe gry nie dzialają bo nie obsługuje directx9 albo bodajże sheraderów1.1 przykładowe gry richard burns rally, alias, colin 2005 :confused: ,against rome i wiele innych

chodza chodza bez problemu :] i to plynnie czasami sa jakies przeskoki ale to sie zdarza co jakies 5 min

Ale nie te gry co wymieniłem :smiley:

jak nie jak tak :confused: colin chodzi dobrze, chodzi np sims2 a tam jest grafa ok :]

Panowie to nie dział na luzie

w związku z tym wszystkie ot :arrow: nicość

michu moim zdaniem komputer OK. Z resztą sam wiesz co o takich sprawach myśle :-D.