Dobry komputer do gier i nagrywania?

Cześć ! :slight_smile:

Mam Pytanie czy dobry jest ten komputer do gier i nagrywania?:slight_smile:

np.Minecrafta,CS:GO i mam pytanie ile fpsów bym miał na takim minecrafcie normalnie i z nagrywaniem Frapsem lub Mirilis Actionem?:slight_smile:

KARTA GRAFICZNA BĘDZIE WYMIENIONA NA INNĄ (LEPSZĄ)

Home Quad i5 4460

 Procesor: Intel Core i5 4460 4x 3.1GHz,6MB,64 bit,22nm

 Pamięć: 4GB DDR3

 Grafika: INTEL HD 4600 (JAK PISAŁEM WYŻEJ BĘDZIE INNA LEPSZA)

 Dysk: 1TB

 Napęd: DVD RW DL

      PŁYTA GŁÓWNA FIRMY:ASSUS LUB GIGABYTE

Prosiłbym o szybką odpowiedź :slight_smile:

Będzie dobry. Podaj dokładnie wszystkie podzespoły jakie chcesz kupić z nazwami.

tzn?

Ja kupuje odrazu cały komputer a nie bede składał

Tak tylko składaki mają to do siebie, że masz prawie jak w banku zasilacz z czarnej listy. Jaka będzie karta graficzna? Jaki masz budżet bo może to co chcesz kupić przepłacisz np. morele składają sprzęt za 1zł (powyżej 1500zł).

Możesz zamówić podzespoły i złożą komputer, tak jest np. w morele.net. Nie kupuj gotowców. 

Chcesz mieć zestaw pod procesor i5 4460 tak?

Ale nie chce mi sie bawic w to pisanie do morele itp. zeby zlozyli wole odrazu gotowy kupic pytam tylko czy dobry jest

Jakie pisanie? Jak podasz pełen konfig to Ci odpowiemy czy jest dobry.

Nie chce składanego , chce tylko odpowiedz na pytanie ktore zadalem

zapowiada się dobrze tylko jeszcze jaka do tego grafika i dodaj sobie następne 4 GB pamięci :slight_smile: plus płyta 

 

PS.

a w jakiej cenie by  cię interesował cały zestaw ?

Grafike z GeForce bym chciał to mam jeszcze 4GB pamięci dokupic?:o do tego?

z czasem :slight_smile: nie mówię ze od razu ale 4 GB Ram to jest takie minimum 

PS.

jak nie znamy ceny jaką chcesz przeznaczyć to się nie dogadamy :slight_smile:

 

tutaj kolega 

mrFreeze

dobrze proponuje w sklepie byś miał wszystko złożone tylko z wybranych przez siebie części 

Ale narazie 4GB powinno mi starczyc?

pewnie że starczy tylko jak mówię z czasem warto dokupić następne 4 GB

Tak się przyczepie, ale kupowanie gotowca i pisanie o nim “dobry” to nieporozumienie. W większości przypadków otrzymuje się beznadziejny zasilacz i komponenty najgorszej jakości i wydajności. Ponadto, to żadna oszczędność, a ludzie tutaj najpewniej zaproponowaliby Ci lepsze rozwiązanie.

Ale na komputer musiałbym z tydzień napewno czekać żebym dostał złożony itp ten komputer co wam pisałem na samej górze jest za 1619 zł + karta graficzna z geforca jeszcze to nie wiem dokładnie ile będzie

Kilka dni będziesz na pewno czekał, ale będziesz miał zestaw komputerowy który jest wart swojej ceny i będziesz miał dobrze dobrane podzespoły.

No napewno z 5 dni więc prawie tydzień a ten co wam pisałem z grafiką dobrą bym już miał w czwartek albo nawet jutro

Słuchaj, jak nie chcesz poczekać, i mieć zestaw fajny, dobrze zoptymalizowany, tylko w gorącej wodzie kompany jesteś, to kup tego składaka, i najwyżej sie nie pytaj na następny raz.

Ludzie siedzą poświęcają swój czas, swoją wiedze by tobie pomóc, a ty tak czy siak swoje.

Zadałem pytanie czy to dobry komputer do nagrywania i gier i ile miałbym fpsów podczas nagrywania i bez więc

A mógłbym do 1700 zł dostać lepszy z tej strony morele.net?

Procesor            -Intel CORE i5-4460 3.20GHz

Płyta główna      -ASRock H97 PRO4 H97 LGA1150

Pamięć RAM     -GoodRam DDR3 PLAY 4096MB

Zasilacz             -Thermaltake Smart SE Modular 530W

Dysk twardy       -Western Digital Caviar Blue 1 TB

Obudowa           -Zalman Z3

Napęd                -LG  DVD

 

Koszt zestawu : 1735 zł bez karty graficznej. Masz dobrze dobrane podzespoły, przewiewną obudowę i porządny zasilacz.

 

Optymalne “najtańsze” karty graficzne do tego zestawu : http://www.morele.net/karta-graficzna-asus-radeon-r9-270-oc-2gb-ddr5-256bit-pci-e-2dvi-hdmi-dp-box-r9270-dc2oc-2gd5-599490/ , http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-660-gaming-oc-2gb-ddr5-n660-gaming-2gd5-oc-609901/

 

W Morele.net jest darmowy montaż podzespołów, ale nie znam kodów na to. Pewnie zaraz ktoś napisze ten kod :slight_smile: