Dobry muzyczny tel. do 600 złotych

Chciałem żebyście pomogli wybrać mi dobry, muzyczny telefon do 600 zł na allegro.

Najbardziej zależy mi na slocie karty pamięci, może być używany.

Pozdro.

Sony Ericssony z serii W, lub nokia np. 5300.

Złączono Posta : 07.08.2007 (Wto) 17:57

Zresztą zobacz kilka tematów w dół. Tam też fon do 6 baniek.

Zresztą imo telefon muzyczny dla mnie to trochę chwyt marketingowy, żeby przypominało, że telefon to mp-3 player lub discman, etc.

Bo czym różni się np. w800i (muzyczny) od K750i(niemuzyczny)- tylko softem i bodajże słuchawkami.

W810i jest bardzo dobry.

jest za 600 zł na allegro :o

Za 600 kupisz używany :evil:

albo nowy w800i

No to go znajdź… Już ich nie produkują, a na allegro “nowe” to starocie z nową obudową…

Zdecyduje się chyba na k750i. Co o nim myślicie? A może jednak jakiś inny?

Bo wpadła mi w oko także nokia 6151.

Teraz wszystkie nowsze fony w tej cenie mają odtwarzacz mp3 i karty pamięci, i słuchawki oczywiście.

Typowo muzyczne to SE z serii W- w zestawie mają większe karty pamięci, słuchawki z innymi końcówkami(douszne- chyba tak to się nazywa) i soft walkman, który ma opcję, że po włączeniu można wybrać opcję samego odtwarzacza mp3 lub telefonu. Poza tym mają na obudowie napis “walkman” więc są droższe. Wskażcie różnicę między K750i, W710i a W800i.

Na twoim miejscu wybrałbym jakiś nowoczesny telefon, który będzie miał mp3 a niekoniecznie reklamują go jako “muzyczny”.

:hahaha:

A to mnie chłopie ubawiłeś :lol: Praktycznie żadna nokia nie nadaje się do odtwarzanie MP3. W tej cenie znajdziesz W810i.

Dziwne bo jest przez Nokię reklamowana jako fon muzyczny.

Na jakiej podstawie wyciągasz takie wnioski? A która wg. ciebie nadaje się?

Reklamować to sobie mogą… Posłuchaj muzy z tego telefonu (na słuchawkach) to się przekonasz dlaczego to nie jest muzyczny telefon.

Bo żadna Nokia jak na razie nie dorównuje jakością dźwięku na słuchawkach choćby telefonom SE.

No cóż słuchałem mp3 z tej nokii i k750i no i różnicy nie było, no cóż audiofil ze mnie nie jest, więc być może jest różnica.

Zresztą autor tematu chce fon muzyczny, ale właśnie nie wiadomo, czy tylko z nazwy czy rzeczywiście.

Na standardowych może nie ma, ale na lepszych powiedzmy Sennheiser to już naprawdę jest duża różnica. W K750/D750/W800/W810 dźwięk jest czyściutki, odpowiednio nasycony i ma fajne basy.

Oczywiście na słuchawkach “pchełkach” (Sennheiser MX500) bo dokanałowych jakoś nie trawie (zbyt dużo basu i dźwięk jak by sie wsadziło głowę do wiadra).

Chodzi mi o telefon, który będzie posiadał dobry odtwarzacz plików muzycznych i slot na kartę pamięci ;]

Tak jak mówię nie jestem audiofilem, więc rzeczywiście może być różnica na innych słuchawkach.

Od strony technicznej słuchawki SE są lepsze bo mają solidniejsze wejśćie, w nokii dźwięk był tylko na jednej słuchawce, dopiero po ustawieniu był na dwóch :).

Znowu się trochę przyczepię. Ale dobry odtwarzacz tzn. taki, który nie będzie łapał zwiechy, itd?

Brałbym K750i

Jeśli naprawdę zależy ci na muzyce a przy okazji na EDGE i dobrym aparacie to wybór jest oczywisty:

SE W810i

Dokładnie o to ;]

Ale chciałbym wypróbować jakąś nokie,ponieważ nigdy ne miałem telefonu z tej rodziny ;]

no to 5300 albo 5700 ale jakością dźwięku one nie grzeszą… I na dodatek są strasznie drogie co do możliwości które dają.

ja mam sagema 411x ma karcioche pamięcioche :stuck_out_tongue: suchawki i dźwięk nie jest taki cichy ale ma też wady jak np słaby wyświetlacz a zdjecia i filmy nie są najlepszej jakości