Dobry odpowiednik dla Krasnal Serv (www.krasnal.tk)

Witam bardzo serdecznie. Kiedyś korzystałem z Krasnal Serv (http://www.krasnal.tk), na którym mogłem całkowicie przetestować stronę z php i mysql i jak już byłem pewny, to wrzucałem ją na hosting. Ponadto administracja stroną z dysku szła jak burza. Ale krasnal nie jest już rozwijany od dość dawna, zatem szukam czegoś co jest rozwijane i posiada nowe standardy. Dobrze, aby ta inna rzecz była w wersji polskiej, jak już trzeba to może być angielska, ale żeby była prosta w obsłudze. I oczywiście wymagania to obsługa najnowszego php (no wersji 5) i baz mysql. Wymaganiem nie istotnym, ale cieszyłbym się z niego, jest też umieszczenie strony publicznie z dysku. Jak masz włączony komputer, to podajesz osobie adres IP i pod nim wyświetla się twoja strona z tej aplikacji.

polecam xampp http://www.apachefriends.org/en/xampp.html, jak używałem windowsa w pracy, własnie tego pakietu używałem, według mnie najlepszy.

Dzięki, program sprawdzę, ale dopiero wieczorem. Jak znajdą się inne dobre, które sprostają moim wymaganiom :stuck_out_tongue: (mam nadzieje, że nie zbyt dużymi), to proszę podawać.

Dodane 26.10.2011 (Śr) 19:32

Zainstalowałem to, właśnie badam co i jak, no wygląda super, na pewno zaznajomię się z tym :). Dzięki raz jeszcze za podanie tego XAMPP.