Dobry odtwarzacz Mp3 do 200zł

Witam

Zamierzam kupić sobie jakiś dobry odtwarzacz Mp3 8GB. Co polecacie? Ja znalazłem coś takiego http://www.ceneo.pl/1909048

Cena: do 200zł

Ja bym rozglądnął się za czymś z Sony albo używany jakiś ipod

Posiadam od około roku Sansę Clip+ (bardziej kanciasta niż ta którą podlinkowałeś i posiada slot na karty microSD). Wgrałem na nią RockBox’a (alternatywne oprogramowanie o olbrzymich możliwościach: m.in. gry) i jestem z niej ogromnie zadowolony. NIedawno wyszła nowa wersja Clip Zip z kolorowym wyświetlaczem, ale raczej przekroczy twój budżet. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Czytając też troszke w necie można się natknąć w tej grupie cenowej na Nationite Natine n2 http://allegro.pl/nationite-n2-4gb-hit- … 86214.html - zbiera on na forach pozytywne opinie szczególnie w jakości dźwięku więc myślę że warto by się też nad nim zastanowić- tutaj masz taki mini test http://pclab.pl/art44335-79.html ma on zlot na kartę dlatego wsadzasz kartę jakiej pojemności chcesz i odtwarzasz

Ja od dwóch miesięcy jestem posiadaczem odtwarzacza MP3: PENTAGRAM Vanquish VOLT 8GB P5103. Uważam, że w cenie do 200 zł jest naprawdę znakomity.

Ja mam tego z pamięcią wewnętrzną 8GB i do niego dołożyłem sobie kolejne 8GB na karcie i wszystko chodzi bez zarzutu. Choć można dołożyć nawet 16GB. Dźwięk jest bardzo czysty. Na wyświetlaczu LCD pokazuje się czas utworu, numer utworu, stan baterii i inne różne ustawienia, które można sobie wybrać w głównym menu. Natomiast nazwa utworu jest pokazywana w formie płynnej powoli przelatującej przez ekran.

Dodatki też są warte uwagi. W komplecie będziesz miał szmatkę do czyszczenia, kabel USB, silikonową (ja mam ją w kolorze biało przeźroczystym) osłonę na cały odtwarzacz plus oczywiście słuchawki i ładowarkę. Jest też fajna smycz do zawieszania, tylko, że w moim przypadku (kupowałem ją u siebie w sklepie) tej smyczy nie było w ani jednym pudełku. Sprzedawca tłumaczył się, że nie wie co się stało i zapewnił mnie, że zamówi taką smycz. Ja powiedziałem, że nie trzeba, że wystarczy obniżka ceny i na tym się sprawa skończyła.

Z mojej strony gorąco polecam ten odtwarzacz.(popatrz sobie również na komentarze na samym dole z mojego linka)

Ja również polecam Sanse Clip+ podobno to poprawiona Sansa Clip.

Nie jestem jakimś szczególnym fanem mp3 ale ten odtwarzacz mnie cieszy, fajnie gra, mało kosztuje… czego chcieć więcej?

Tak nawiasem, ostatnio porównywałem SAnse Clip+ do iPoda Shuffle mojej koleżanki i sansa wypadła znacznie lepiej.

Z ciekawości spytam iPod Shuffle z click wheelem?

@Szczepaniak5315 sorry, to nie był ipod shuffle tylko nano (TEN)

Sorry za wprowadzenie w błąd.

Noo tak z dotykiem to ciężko moim zdaniem dobre ipody skończyły się na modelach z click wheelem naprawdę banalna i bardzo wygodna obsługa. Dotykowa obsługa to chyba w urządzeniu przenośnym nie jest dobre rozwiązanie bo jak np zmienić piosenkę mając w kieszeni odtwarzacz?.. Klawisze można wyczuć, z dotykiem już ciężko

Nie mogę się nie zgodzić, mi też to rozwiązanie nie przypadło do gustu - raz, że wyświetlacz jest za mały, dwa, że słabo łapie dotyk i trzy cena 600zł za coś co wypada dość słabo przy Sansie za 90zł. Jedyne co mi się spodobało to Genius Mixes. I to na tyle zalet wedle mojego gustu.

Zresztą nie oczekujmy cudów od czegoś co jest tak mikroskopijne.

Od dobrego grania jest zestaw Hi-Fi.

Jak od siebie polecę Vedię A10. Mam ją już ponad półtora roku i jestem bardzo zadowolony. Lekkie zgrzyty są (czasem się przytnie i brak obsługi tagów id3 2.4, ale 2.3 działają dobrze), ale poza tym to naprawdę fajny odtwarzacz. Tylko nie licz na rozszerzenie pamięci kartą, od razu kup odpowiedni rozmiar. Karta pamięci strasznie zwiększa pobór energii i zawieszalność.

Nie lepiej coś takiego?

http://allegro.pl/pentagram-eon-cineo-g … 50821.html

Ja miałem odtwarzacz mp3 od Pentagramu i miał bardzo niewygodne guziki. Teraz mam odtwarzacz mp3 Sony Walkman NWZ b162b i jest bardzo git, mimo że jest to bardzo podstawowy model.