Dobry Pad


(system) #1

Więc tak, jestem zwolennikiem klawiatury i myszy, ale świat idzie do przodu to ja też muszę. Więc: Mam zamiar zakupić jakiegoś pada, i tu do was pytanie; jakiego ? Jakiś żeby dobrze się go trzymało nie wyślizgiwał się i w ogole miał jakieś przydatne przytyczki - gdy mówię przydatne nie chodzi mi o milion guzików, tylko jakieś które się przydają. Jeśli nie przydają się żadne - to zywkłego. Nawet nie wiem czy są jakieś z innymi guzikami. Ale mniejsza. Więc jakiegoś pada, Kasa nie gra roli, no może trochę, nie chcę przepłacać. I Jeśli mi już coś polecicie to mówcie mi czemu. Mogą być sklepy, może być allegro. Z Góry dziękuję :wink: Kompletnie się nie znam.


(Pytalski) #2

Bezprzewodowy czy z kablem?? Jeśli bez to mogę polecić ci ten

http://allegro.pl/item404640737_rewelac ... pad_2.html

Przycisków tyle ile być powinno, bardzo ładnie wykonany, mój kumpel owy posiada i nie ma z nim żadnych problemów.


(system) #3

Hm, a kabel bardzo przeszkadza? I o ile taniej bedzie ? I odpowiadając byś polecił jakiś od razu :stuck_out_tongue: Proszę


(Pytalski) #4

Tzn. kabel to jest kwestia może nie tyle gustu co wygody. Gdy masz np. większy monitor to mając bezprzewodowy siadasz sobie spokojnie dalej od komputera (oczywiście nie kilometr xD bo to też ma ograniczony zasięg) odpalasz Fife itp i ciupiesz. Kabel ogranicza twoją pozycje musisz się z tym plątać (nie wiem jak to wytłumaczyć xD) chyba wiesz o co mi chodzi. Z kablem pady zawsze są tańsze. Ja wziąłbym ten:

http://allegro.pl/item404640765_rewelac ... dback.html

Zawsze możesz wziąć mniej znanej firmy, takie chodzą nawet po 20- 30zł i na takich też pograsz.


(system) #5

A jak z reakcją bezprzewodowego ? i jak to idzie ? Usb z bluetooth do kompa i stamtad do pada ? I jaki to ma mniej wiecej zasieg? I reakcja - szybko bedzie reagowal.


(Mgrochocki1) #6

Ja polecam Rumble Pad 2 Logitecha. Bardzo dobrze się trzyma. Kabel nic nie przeszkadza ale jest chyba też wersja bezprzewodowa.