Dobry producent laptopów

Cześć, jakiego producenta laptopów byście polecili? Chciałbym sobie kupić nowego lapka i nie wiem, na jaką firmę postawić. Osobiście myślę, że Toshiba jest dobrym producentem, ale dochodzą mnie głosy, że to bzdura i że Asus wiedzie tutaj prym. Obecnie mam Acera, ale chyba nie chciałbym już używać produktów tej firmy…

LG Express

Toshiba, ASUS, Dell, Lenovo.

I można wiedzieć co się stało z Acerem że takie zniechęcenie ?

Mam DELLa Studio 1735 i jestem bardzo zadowolony .

Takich dobrych i głośnych głośników na dzień dzisiejszy nie posiada żaden inny laptop konkurencyjnych firm.

Konfiguracja także jest bardzo przyzwoita- Polecam Ci ten model.

Poczytaj

viewtopic.php?f=19&t=270445

viewtopic.php?f=19&t=269624

viewtopic.php?f=19&t=269490

viewtopic.php?f=19&t=269449

viewtopic.php?f=19&t=266756

viewtopic.php?f=19&t=266437

viewtopic.php?f=6&t=266239

Co mnie zraziło do Acera? Heh, jedna rzecz (w sumie dwie). Głośno chodzi i fakt, że już acera mam. Teraz chciałbym wypróbować lapki innych firm. Chodzi mi o naprawdę dobry kombajn

Polecam TOSHIBE, mam TOSHIBE Satellite A200 od roku i chodzi jak nowa, ma ciche i wydajne chłodzenie. Made in Japan :smiley: a nie China :expressionless:

Tradycyjnie mam - polecam.

Nie wiadomo, może dla picu zmienili naklejkę, np niektóre polskie produkty sprzedawane na rynku niemieckim ba naklejkach mają napisane że niby zostały zrobione w Niemczech, albo jeszcze śmieszniej niektóre polskie zabawki mają metki made in China.

Compal zły nie jest samemu można sobie skonfigurować sprzęt, jest jednym z największych producentów laptopów, produkuje sprzęt np dla Della, HP, Toshiby, nie ma dużego rozrzutu w ilości modeli to łatwo z nowymi częściami w razie serwisowania.