Dobry program do pobierania z YouTube itp

JDownloader też OK. Jeśli ktoś chce wersję portable to tu:

Ze stycznia, ale wystarczy zaktualizować z samego programu i wszystko będzie jak nowe.

@jajecpl ,
Dla swojej ciekawości wrzuciłem na VirusTotal =))),
rzuć swoim okiem co tam pokazuje:

PS. Choć to nie w pełni obrazuje - ale ja nie lubię, gdy VirusTotal cokolwiek sygnalizuje…ot…

Ja tam używam na codzien linuksa. Arch-Linux to mój system operacyjny mam już 4 lata. Linux sprawia, że często jest łatwiej i szybciej wpisać komendę.
Prywatnie go też użytkuje. Jestem amatorem userem, ale potrafie zainstalować archa i gentoo.

@incognito74 ,
Ja totalnie nie jest żadnym zaawansowanym osobnikiem w IT - ot taki starszy pan…=)))
Na swoim 2-gim laptopie mam zainstalowanego linuxa…chiński DEEPIN / v.15 /, i nie wiem czy mam zaufać temu systemowi =)).
No ale chyba odbiegamy od tematu mojego postu…

A ja nie lubię, gdy ktoś krytykuje czysty program
https://www.virustotal.com/gui/file/06c635a000270be297c8242657b040bb82434a554f6ff319ac1a381a8183b2e3
To na pakera tak reaguje virus total, na pakera. Po wypakowaniu sprawdza się.

To PUA w Jdownoader to dlatego, że przy instalacji trzeba uważać, żeby nie zainstalować Avasta i czegoś tam. Po prostu „decline”
Przeskanowałem po instalacji i nic nie znalazł

No właśnie ja ten program pobrałem i zainstalowałem - faza testowania =))).
Dzięki wszystkim Forumowiczom za wskazówki…a i czekam na dalsze !

@Bogdan_G ,
Nie denerwuj się =))…u mne portable takoż nic nie wykazuje…no ale instalacyjny…coś tam pokazuje…
OK. -testujemy pobieranie z linku jak na początku =))

Ja już staruszek. Tylko spokój mnie ratuje. Po co się denerwować?
Odpisuję, bo czysty portable - nie ma tego, co wersja instalacyjna, chodzi o opcjonalne dodatki typu PUA i produktów dewelopera.
A to pakowanie portable, to histeria gruba. Nawet było, że antywirusy blokowały portable słynnego odkurzacza. Na pakery jest jakieś wariactwo programów antywirusowych.

Tutaj prosty jak budowa cepa portable.
Wklejasz link i pobierasz z pełną prędkością.
Mam go już od roku i hula.
https://m.majorgeeks.com/mg/get/ydl_ui,2.html

Dzięki wszystkim za uwagi, cenne…ale wracam do pytania : czy istnieje program do zapisu - live streamingu…tak na żywo !!.. zapisać transmisję czegokolwiek…=))

Windows 10 ma przechwytywanie ekranu i można sobie tak ustawić, żeby ci przechwytywał obraz na żywo z transmisji.
Poza tym, każdy panel sterowania obecnie, czy to od Intela, czy NVidii też mają opcję przechwytywania ekranu.

@cyngiel-,
„„Windows 10 ma przechwytywanie ekranu i można sobie tak ustawić, żeby ci przechwytywał obraz na żywo z transmisji.””
…a gdzie to można odszukać i ustawić…??

4K Youtube Downloader. Jeden z niewielu który po prostu działa (warunek - musi być najnowsza wersja, bo nieaktualizowany przestaje ściągać). Spokojnie ściągniesz sobie nawet wideo w 4K i jakość jest dokładnie taka jak na YT (bez konwersji). Nie zapłacili mi za reklamę, używam od dawna :smiley:

Tutaj za pomocą panelu Intela…

Dzięki za wszelkie uwagi,
@cyngiel_1
@Rosemary_Kid , …etc…
a…i wszystkim Kamratom, którzy dzielą się uwagami - są cenne =))

napisałem wyzej post 15

Jezeli chcesz pobierac z youtube to tylko Youtube Downloader HD 4.2 portable - Portable info PL
Tylko wpliku YouTubeDownloaderHD.ini wpisz AutoCheckUpdates=0 nie będzie podzierał aktualizacji i się intalował. Pobiera pliki APD także

Ja używam Free YouTube Download z wykupionym Premium - dałem bodajże 40 pln za niego i nie ma żadnych problemów.
Nie pamiętam w sumie nawet co daje premium ;p
https://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-YouTube-Download-en3.htm

Za free na Windows/Linux/BSD/MacOS: