Dobry program do robienia filmików ze zdjęć

Witam szukam dobrego a darmowego programu do robienia pamiątkowych filmików ze zdjęć gdzie nie ma znaków wodnych programu

Zależy czego oczekujesz. Taką funkcjonalność masz np. w zdjęciach Google. Zaznaczasz zdjęcia i robi ci z tego filmik, daje podkład, przejścia itp. możesz też sam, to i owo zmienić. To taki najprostszy chyba sposób, który daje znośne rezultaty.

Widows Movie Maker

„PhotoFilmStrip”
https://www.dobreprogramy.pl/photofilmstrip,program,windows,6628709630977665

To samo co Movie Maker i jeszcze gorsza

Coś dobrego, za darmo bez znaku wodnego będzie ciężko.

Możesz jeszcze zrobić prezentaję w PowerPoint i zapisać dp mp4. W Win 10 jest jeszcze co takiego jak „Zdjecia” - tam też można stworzyć film. A co kolegi krystian3w co zamiast trzymać się za głupi łep to mu coś wymyśł - to widzę że to jedyne co możesz zrobić. Jeżeli masz uwagi to napisz jakie. Bo z ogólnego twojego zachowania na tym forum, to myślę że twój etap myślenia skończył sie na przedszkolu !
Jak zrobić w Win 10 🎬 Film ze zdjęć z muzyką i efektami w kilka minut 🎉 Aplikacja Zdjęcia w Windows 10 - YouTube
Natomiast co znaczy dobry - typu Premiere? , Nero Video ? Tylto po co taki - to są programy do tworzenia filmów

Można opanować naukę programu co ma aktualizacje (obie wersje movie maker nie mają).

A emoji wytnij sobie w ublock origin, dawałem już z 3 razy filtr.

##.post-retort__tooltip:has-text(krystian3w):upward(1)

JavaScript się nauczysz jak zacznie znikać za dużo ikonek (tłum w ilości +2 osób poprze dawanie ci negatywów)

Dobry i za darmo :wink:

Ale to jest armata na muchę :slight_smile: funkcja zdjęcia w Windows 10 i możliwość stworzenia filmu z dźwiękiem w zupełności wystarczy. Ale to już chyba wyżej pisali :slight_smile:

Ale ja ma w d…pie te ikonki. Mogę dziś się z tego wypisać. Czym mnie straszysz. To jest forum żeby sobie podyskutować, Ty jak wcześnieś powiedziałem masz cos nie tak. Powinneś pozozmawiać na ten temat ze swoim lekarzem.
Poza tym jest zasada - jeżeli uważa sie że ktoś napisał coś żle to trzeba napisać dlaczego i to uargumentować a nie stawiać głupie ikonki bo to świadczy o tym stawiaczu że sam nic nie wie a wszytkich krytykuje. I to nie tylko o mnie chodzi. Jak wiesz jak to zrobić to napisz temu pytającemy, a jak nie wiesz to nie krytykuj innych. Bo Ty poza tymi ikonkami chyba nikomu nie pomogłeś.
To postaw jeszcze tą ikonke " Kristov_pl" powyżej - bo napisał to co ja odnośnie aplikacji zdjęcia, która jest aktualna i można ją ściągnąć ze sklepu Microsoft - o czym pewnie nie wiesz.