Dobry program do robienia grafiki do stron www

Wtam,

poszukuje łatwego i prostego w obsłudze programu do robienia grafiki na strony www. Prosze o pomoc.

Pozdrawiam

Adobe Image Ready, Adobe Photoshop, sam musisz zdecydowac w czym bedzie sie Tobie wygodnie i dobrze sie pracowalo

proszę poprawić na normalną pisownię

Jak będziecie pisać takie posty w tym dziale to adnimi napewno z niego zrezygnują :twisted:

Było już setki takich tematów :twisted:

Jeżeli szukasz

łatwegoiprostegow

to może Gimp, a jeżeli to za mało to wybierz Adobe Photoshop.

Linków do programów, nie podam - są w vortalu. Poszukaj sobie.

lol, nie ma czegoś takiego jak “dobry i prosty” (żebyś zrozumiał: dobryiprosty) program graficzny. Albo dobry (photoshop) albo prosty (paint)! Jak chcesz mieć coś, co wygląda niby-fajnie, to ściągnij sobie Xarę albo coś w ten deseń.

A który dobry (nie koniecznie prosty) program malo ciągnie kompa?? Mam P2 400mhz niestety

to zalezy tez od tego jak duze grafiki i w jakiej rozdzielczosci bedziesz obrabiac bedziesz obrabiac ja ostatnio pracowalem na dwuch plikach - dwa zeskanowane zdjecia 9*13 cm skanowane w 1200 dpi i wazyl kazdy z nich po ok 50 MB i takie cos mi szczerze troszke przymulalo kompa w photoshopie, kompa moze najszybszego niemam, ale najgorszy to on tez niejest :wink:

moze jakas starsza wersja photoshopa?

chodzi mi glównie o przyciski i tła

Jeśli chodzi ci o przyciski tła i bannery to napewno photoshopem sobie poradzisz ale na max 3 pracach bez większej ilości otwartych programów (winamp , OPERA ! ) bo inaczej nie wyrobi i albo będzie strasznie mulił albo po prostu będą błedy. A co do “prostości” i łatwości w obsłudze - od czego są tutoriale !!

Dzięki wielkie. Pobawie się photoshopem. Dięki jeszcze raz za porade

Advanced GIF Animator

Ulead GIF Animator 5.05

Xara Menu Maker 1.0

Xara3D ver 5

Animation Shop 3

Paint Shop Pro 9

Adobe ImageReady CS

sporo ich jest :slight_smile: