Dobry program który zastąpi mi w miarę Daemon Tools

Dobry wieczór, jestem zmęczony sprawdzaniem programów które mogły by w miarę zastąpić Daemon Tools. O to aplikacje które testowałem:

Power ISO - bardzo wolno wszystko robi, nie można nagrywać bezpośrednio z zamontowanego obrazu na płytę (obojętnie w jakim programie).

Virtual CloneDrive - obsługuje za mało formatów, boję się, że będę miał taki problem jak użytkownik maksio1 tutaj.

Magic ISO - działa, ale Magic Disk nie działa, więc program bezużyteczny dla mnie.

Wiem, że na tym systemie te programy które komuś działają, innej osobie mogą nie działać. Polećcie dobry program oprócz tych co wymieniłem do montowania obrazów. O to czego oczekuję.

Obsługę formatów:

ISO (Generic CD images)

BIN/CUE

BIN (CDRWin)

IMA/IMG (Generic disk images)

NRG (Nero - Burning ROM)

IMG/CCD (CloneCD)

MDF/MDS (Alcohol120%)

VCD (Farstone Virtual Drive)

W miarę dobra szybkość działania, a nie jak Power ISO, że czekam minutę zanim sam obraz w ogóle zamontuje.

Możliwość nagrywania obrazu bezpośrednio na płytę (tzw Kopiuj Dysk). - ta opcja nie jest mi aż tak potrzebna. Jeśli znajdzie się program spełniający wszystkie powyższe oczekiwania to mogę pominąć tą czynność.

A próbowałeś WinMount 2.1.5?

Sam używam go, bo jest bardzo dobry i otwiera ZIP, RAR lub ISO.

Pozdrawiam

Napisałem jakie programy próbowałem :stuck_out_tongue:

Dzięki wielkie, działa idealnie, nie aż taki komfortowy, ale ujdzie :smiley:

Najlepiej zainstaluj PowerISO :wink:

Napisał, że testował PowerISO i mu nie pasuje do jego potrzeb:

To jest chyba dziwne, bo ja mam zainstalowany Power ISO i działa znakomicie. Jak on może mówić, że u niego chodzi za wolno, a u mnie chodzi szybko?!

Niektóre aplikacje teraz na tym Windows 7 jednemu działają, drugiemu nie a innym np działają kiepsko. Możliwe, że jakąś złą wersję pobrałem, ale zainstalowałem najnowszą i zanim w ogóle wgrałem mu nielegalny pliczek to tak mi działał.

alkohol 120, nie dziala?

Jeżeli korzystasz z Windows 7 to powinieneś wiedzieć że żaden alkohol nie działa!. Widocznie jest abstynentem :lol:

Poprawnie funkcjonują wirtualne napędy montowane w UltraISO, PowerISO.

Pozdrawiam

Świetny i darmowy jest MagicDisc.

http://www.magiciso.com/tutorials/miso- … erview.htm

Na różne systemy, w tym Windows 7

ja używam UltraISO

Zawsze mozna użyc winrara

Witam.

Pobierz sobie najnowszą wersję Deamona i wszystko będzie działać,tez miałem z tym problemy-nowa wersja działa na 100%.

Pzdr.

Ja używalem VirtualClone CD - dobry program

pozdr

Używam najnowszej wersji Daemon, pomimo sprzeciwu przy instalacji (wyczytałem na innym forum) trzeba kliknąć (potwierdzić) działa bezbłędnie… używam win7 x64, obrazy montuje jak dotychczas w Viście czyli 1-2 sekundy…

Spoko, już wiem, również używam Daemon Tools. Tylko taka mała uwaga:

Jak się ma zainstalowany Daemon i robi się aktualizacje (w moim przypadku do 7100) to podczas sprawdzania kompatybilności system ostrzega, że po zaktualizowaniu mogą być problemy z tą aplikacją i należy ją najpierw odinstalować. Oczywiście po update można z powrotem zainstalować :slight_smile: