Dobry symulator jazdy na kierownicę

(Domino Czesio) #1

Poszukuje dobrego symulatora jazdy dobrego na kierownicę.

(Maciejkusiak) #2

Polecam TOCA Race Driver 3.

Gra specjalnie przygotowana pod kierownice.

(Domino Czesio) #3

Ja nie chcem wyścigów,tylko symulatora jazdy najlepiej ze znakami.Może być podobna grafa do Bus Driver.

(slawex1983) #4

Toca jest fajna, ale nieco "za dzika". Lepiej się gra w NFS Porsche 2000 lub Test Drive Unlimited. Najlepiej jednak kierownicą steruje się w gierce Viper Racing. Nieco stary symulator, lecz wg mnie nie ma sobie równych. Możesz też spróbować Driver Education'99

(D@widoS) #5

Tylko i wyłącznie Live For Speed, najlepszy symulator na PC. Inne gry mogą się kryć :slight_smile:

(Domino Czesio) #6

Ja nie chcem wyścigów,tylko symulatora jazdy najlepiej ze znakami.Może być podobna grafa do Bus Driver.

(D@widoS) #7

A po co Ci znaki ? xD Ściągnij sobie LFS a sam się przekonasz, tu nie chodzi o ściganie się, nie ma żadnej kariery itp :wink: A bus driver to bardziej arcade niż symulacja, tak samo jak seria hard truck'a (niby są znaki, gdzie masz jechać itp ale co z tego).

(Addamko) #8

Słyszałem cos o 3D Driving School czy coś takiego

(Shadowk) #9

Jeśli mają być znaki to 3D Driving School, demo pozwala na 20 uruchomień. Nie ma niestety Polski, ale można ustawić przepisy podobne jak u nas. http://www.3dfahrschule.de/uk_index.htm

Jeśli chcesz zobaczyć jak naprawdę prowadzi się auto to sprawdź LFS.

(Domino Czesio) #10

Chodzi o to ,aby można było jeździć po mieście.