Dobry symulator jazdy na kierownicę

Poszukuje dobrego symulatora jazdy dobrego na kierownicę.

Polecam TOCA Race Driver 3.

Gra specjalnie przygotowana pod kierownice.

Ja nie chcem wyścigów,tylko symulatora jazdy najlepiej ze znakami.Może być podobna grafa do Bus Driver.

Toca jest fajna, ale nieco “za dzika”. Lepiej się gra w NFS Porsche 2000 lub Test Drive Unlimited. Najlepiej jednak kierownicą steruje się w gierce Viper Racing. Nieco stary symulator, lecz wg mnie nie ma sobie równych. Możesz też spróbować Driver Education’99

Tylko i wyłącznie Live For Speed, najlepszy symulator na PC. Inne gry mogą się kryć :slight_smile:

Ja nie chcem wyścigów,tylko symulatora jazdy najlepiej ze znakami.Może być podobna grafa do Bus Driver.

A po co Ci znaki ? xD Ściągnij sobie LFS a sam się przekonasz, tu nie chodzi o ściganie się, nie ma żadnej kariery itp :wink: A bus driver to bardziej arcade niż symulacja, tak samo jak seria hard truck’a (niby są znaki, gdzie masz jechać itp ale co z tego).

Słyszałem cos o 3D Driving School czy coś takiego

Jeśli mają być znaki to 3D Driving School, demo pozwala na 20 uruchomień. Nie ma niestety Polski, ale można ustawić przepisy podobne jak u nas. http://www.3dfahrschule.de/uk_index.htm

Jeśli chcesz zobaczyć jak naprawdę prowadzi się auto to sprawdź LFS.

Chodzi o to ,aby można było jeździć po mieście.