Dobry tablet do 500 zł

(Vaclavek) #1

Witam serdecznie! Potrzebny mi jest tablet, który będzie służył do pracy, żadnych gier , tylko przeglądarka, czasami zrobienie fotki i jakiś skype. Budżet jaki mam wyznaczony to 500 zł. Wiem że idzie dostać w tych cenach tablety tych mniej znanych firm ale równie dobrych co np Samsung czy Sony. Fajnie jakby miał 10 cali. Znalazłem taki sklep: https://topszop.net/tablety.html czy ktoś z was może z niego korzystał kiedyś? Te tablety co mają są naprawdę w dobrych cenach no i jak sprawdzam to te tablety Overmax mają całkiem dobre podespoły. Uważacie że warto wejść w zakup takiego sprzętu?

(bmfoo444) #2

Posiadam LENOVO Tab 2 A8-50F IPS GPS 16GB. Bardzo wydajny, nie zacina się, Szybki i pojemny dysk flash 16 GB, Łatwe rozszerzenie biblioteki multimedialnej, Znakomity czas pracy na akumulatorze. Mam go od roku i ani razu się na nim nie zawiodłem

(CHUDYxp) #3

Lenovo A3330-H Tablet , miałem go z 2 lata na plus ze ma moduł 3G wsadzasz kartę i masz neta do skypa i do neta starczy mi nie mulił grałem na nim w CSR2 , NFS No LImits zero lagów . Szukaj A3330-H taki miałem polecam teraz musi być tani szukaj OLX lub Allegro

(daras28-82) #4

Tablet do pracy?
Jeżeli praca polega na konsumpcji treści to spoko, do tworzenia czy edycji nijak się nie nada.
Do pracy raczej za tą kasę jakiś poleasingowy lapek, obecnie ja i żona mamy po ThinkPadzie X201, 12", mocne, lekkie i można do 5 stówek kupić nawet z roczną gwarancja gotowego do pracy.